جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۰۸:۵۷ | ۱۳۹۸/۰۹/۲۲
کسی به موتورسیکلت چهار چرخ الکتریکی تسلا توجه کرد؟
۰۸:۵۷ | ۱۳۹۸/۰۹/۲۲
/اختصاصی/

کسی به موتورسیکلت چهار چرخ الکتریکی تسلا توجه کرد؟

پرشین خودرو: ایلان ماسک در مراسم رونمایی از خودروی پیکاپ خود، یک موتورسیلکت الکتریکی چهار چرخ نیز برای نشان دادن قابلیت های تسلاسایبرتراک به روی صحنه آورد، اما آیا کسی به آن توجه کرد؟

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، ماه گذشته هنگامی که ایلان ماسک در حال نشان دادن قابلیت های پیکاپ سایبرتراک بود، یک موتورسیکلت ATV چهارچرخ الکتریکی نیز بر روی صحنه آمد و خود را در قسمت بار خودروی پیکاپ سایبرتراک جا کرد، اما این خودرو به قدری عجیب و نامتعارف بود که کمتر کسی به این موتورسیکلت الکتریکی توجه کرد و آن را محصولی جدید از سوی شرکت خودروسازی تسلا تلقی کرد.

 

موتور چهار چرخ تسلا


مدت کوتاهی پس از پایان یافتن مراسم رونمایی، در توئیتر از ایلان ماسک سوال شد که ماجرای این موتورسیکلت چهارچرخ الکتریکی چه بود و ایلان ماسک هم در جواب به این سوال اعلام کرد که موتورسیکلت چهارچرخ الکتریکی آنان در ابتدا به عنوان گزینه ای قابل سفارش بر روی پیکاپ سایبرتراک فروخته خواهد شد.

 

موتور چهار چرخ تسلا


با این حال، آخر هفته گذشته ایلان ماسک تایید کرد که باید همزمان با راه اندازی و عرضه خودروی پیکاپ "سایبرتراک" به مشتریان، موتورسیکلت چهارچرخ الکتریکی این شرکت نیز آماده عرضه به آنان شود، هرچند هنوز معلوم نیست که این موتورسیکلت امکان خرید مجزا هم دارد یا نه، ولی چیزی که می دانیم تاریخ عرضه آن همزمان با خودروی پیکاپ سایبرتراک در سال 2021 میلادی خواهد بود و احتمال بسیار بالایی وجود دارد که مشتریان تسلا امکان خرید این موتورسیکلت به صورت مجزا را داشته باشند. هرچند ایلان ماسک طراحی و ساخت موتورسیکلت معمولی الکتریکی با 2 چرخ را به طور کامل رد کرد.

 

موتور چهار چرخ تسلا


در حال حاضر اطلاعاتی از مشخصات فنی این موتورسیکلت ATV الکتریکی منتشر نشده است، اما حداقل یک موتور الکتریکی قدرتمند برای آن پیش بینی خواهد شد تا همانند یک موتورسیکلت ATV حرفه ای امکان حرکت و غلبه بر موانع جاده و ناهمواری مسیر خارج از جاده را به طور کامل داشته باشد.

 

موتور چهار چرخ تسلا

 

موتور چهار چرخ تسلا

نظر بینندگان
!
!
!