پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۷ | ۱۳۹۸/۰۹/۲۲
علت احتمالی نقص بخاری خودروهای پژو در تعمیرات خارج از شبکه ایران‌خودرو است
۱۳:۳۷ | ۱۳۹۸/۰۹/۲۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/واکنش ایران خودرو به ویدئوی منتشر شده از بخاری پژو 206 و 207؛

علت احتمالی نقص بخاری خودروهای پژو در تعمیرات خارج از شبکه ایران‌خودرو است

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو در ارتباط با فیلم منتشر شده در شبكه‌های اجتماعی مبنی بر وجود نقص فنی در بخاری پژو 206 و 207 كه منجر به ترکیدگی لوله و سوختگی راننده سرنشین شده، موضع گرفت.

به گزارش پرشین خودرو، گروه صنعتی ایران خودرو در واکنش به فیلم منتشر شده در فضای مجازی اعلام كرد:

از ابتدای تولید پژو ۲۰۶ و پژو207 هیچ تغییری در ناحیه مربوط به لوله های بخاری و یا محافظ مجموعه بخاری و اتصالات انجام نشده و این خودرو مانند طرح پژو و با پوشش محافظ در حال تولید است.

جنس لوله‌های اتصال آب به رادیاتور بخاری از مواد مقاوم مقابل حرارت بوده و امکان خرابی یا شکستگی بدون عوامل بیرونی وجود ندارد. ضمن اینکه پوشش حفاظتی از جنس فوم نیز در محل تعبیه شده که حتی در صورت خرابی اورینگ‌‌ها از پاشش آب جلو گیری می‌کند.

این اطلاعیه تصریح کرده فیلم منتشر شده از شبکه خراسان مرتبط با سه دستگاه خودروی است که مشتری محترم، ترکیدگی لوله بخاری را اعلام است. این در صورتی است که طبق نتایج استعلام به عمل آمده از کل شبکه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو تا کنون هیچ موردی با این موضوع گزارش نشده است.

 

پژو206در این اطلاعیه تصریح شده،‌ خودروهای اعلامی در این فیلم مربوط به تولیدات سال‌های ۸۵ ، ۹۰ و ۹۳ است و مشتری احتمالا خارج از شبکه، اقدام به تعمیرات احتمالی کرده است. بنابراین برای ریشه یابی ایراد و تاثیر عوامل ثانویه مانند تصادفات احتمالی یا دست‌کاری‌های غیر مجاز و خارج از نمایندگی لازم است، خودروها مورد بررسی قرار گیرند.

تاکید می‌شود براساس بررسی‌های به عمل آمده، این اتفاق به هیچ وجه به عنوان یک اشکال ساختاری و شایع در تولید این خودروها نیست و ایرادی در این زمینه به نمایندگی‌های خدمات پس از فروش ایران خودرو گزارش و یا مراجعه نشده است.

شایان ذکر است که برخلاف آنچه سازندگان این گزارش سعی در القای آن دارند، خودروهای مذکور به هیچ وجه چنین اشکال فنی‌ای را از منظر ساختاری ندارد و کنترل کیفیت این بخش از خودروها حاکی از سلامت و بدون اشکال بودن تولید محصولات در این بخش است و جای نگرانی ندارد.

مشتریان محترم درصورت مواجهه با مشکل ادعا شده می توانند به نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو مراجعه كنند.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!