چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۲ | ۱۳۹۱/۰۳/۱۷
لاستیک خودرو هم گران شد
۱۱:۱۲ | ۱۳۹۱/۰۳/۱۷
اجاره خودرو

لاستیک خودرو هم گران شد

پرشین خودرو: از ابتدای سال جاری تا کنون قیمت انواع لاستیک خودرو در بازار با افزایش چشمگیری همراه بوده است.

یکی از فعالان بازار لاستیک خودرو با بیان این مطلب به «پرشین خودرو»، گفت: در بازار غیررسمی بهای انواع تایر داخلی و خارجی با افزایش همراه بوده است به طوری که برخی از فروشندگان در سایه نبود نظارت کافی کالاهای خود را با قیمت های غیرواقعی و دلخواه به مشتریان عرضه می کنند.

مهدی ابوالحسنی با اشاره به افزایش لحظه ای قیمت ها در بازار لاستیک ادامه داد: واردکنندگان و تولیدکنندگان به بهانه نوسانات نرخ ارز و رشد بهای مواد اولیه در بازارهای جهانی، هرازگاهی بهای محصولات خود را افزایش می دهند که این امر به آشفتگی و نابسامانی بازار تایر کشور دامن زده است.

این فعال بازار لاستیک خودرو با اشاره به اینکه میزان افزایش قیمت ها در بازار لاستیک خودروهای سنگین به مراتب محسوس تر از تایرهای سواری است، ادامه داد: متاسفانه سیستم نظارتی و كنترلی دقیقی بر بازار این کالا وجود ندارد تا بتوان بازار را بر اساس آن کنترل کرده و از افزایش چندباره و پی در پی قیمت ها جلوگیری کرد.

ابوالحسنی افزود: افزایش مداوم قیمت تایر خودروها نه تنها به سود فروشندگان و توزیع كنندگان نیست، بلكه به دلیل کاهش قدرت خرید مشتری و افت کشش بازار، بازار با رکود کواجه می شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تایر
نظر بینندگان
!
!
!