پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۶ | ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
آغاز فروش کامیون های دست دوم وارداتی توسط شرکتهای حمل و نقل بار!
۱۲:۰۶ | ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
گرندکس
/اختصاصی/شرکتهای حمل و نقل واردکننده کامیون های دست دوم شدند؛

آغاز فروش کامیون های دست دوم وارداتی توسط شرکتهای حمل و نقل بار!

پرشین خودرو : در غفلت یا حمایت دستگاه های نظارتی، فروش کامیون های وارداتی دست دوم توسط برخی از شرکت های حمل و نقل بار آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، از 2 سال گذشته زمزمه‎هایی مبنی‌ بر جایگزینی خودروهای کارکرده اروپایی به‎ جای خودروهای فرسوده به گوش می‎رسید که البته این موضوع نگرانی‎هایی را برای فعالان در این صنعت به‎ خصوص تجاری‎سازان داخلی به‎ وجود آورده است اما هم اکنون در غفلت یا حمایت دستگاههای نظارتی شاهد آگهی فروش کامیون های کارکرده توسط برخی شرکتهای حمل و نقل بار هستیم.

بر اساس این گزارش، پیش فروش کامیون های وارداتی داف مدل 2017 در حالی توسط برخی از شرکتهای حمل و نقل بار صورت می گیرد که گفته می شود مطابق قانون این شرکتها تنها مجوز واردات این خودروها را برای استفاده در ناوگان حمل و نقل بار خود دارند و تاکنون مجوزی برای پیش فروش این خودروها از سوی وزارت صمت صادر نشده است!

 

کامیون داف


بر اساس اطلاعات بدست آمده، قیمت نهایی کامیون های داف 2017 که توسط یکی از شرکتهای حمل و نقل پیش فروش می شود یک میلیارد و 500 میلیون تومان است که با پیش پرداخت یک میلیارد تومانی و اقساط 60 ماهه و تحویل 4 ماهه صورت می گیرد.


میزان کارکرد کامیون های دست دوم وارداتی که اخیرا توسط شرکتهای حمل و نقل وارد و پیش فروش آنها آغاز شده، 300 هزار کیلومتر است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در چنین شرایطی این سوال مطرح می شود واردات و پیش فروش کامیون های کارکرده توسط شرکت های حمل و نقل بار با چه مجوزی صورت گرفته و آیا وزارت صنعت از این اقدام شرکتهای حمل و نقل بار مطلع است یا این جریان در غفلت یا حمایت مسئولان صورت گرفته است.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
حسین
vote
۲
vote
۱۳۹۸/۰۹/۲۴
دوستان فروش این کامیون ها کلاهبرداری بیش نیست و لطفا اگر شرکتی فروش یا پیش فروش داشت نخرید ... من از وزارت صنعت و راه پرسیدم و اعلام کردن که همش کلاهبرداری است
!
!
!