جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
قطار گلشهر- هشتگرد در مراحل پایانی قرار دارد
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
اجاره خودرو

قطار گلشهر- هشتگرد در مراحل پایانی قرار دارد

پرشین خودرو: نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: حدود ۳۵۰ میلیارد تومان برای پروژه قطار کرج- هشتگرد هزینه شده و اکنون در مراحل پایانی قرار دارد.

به گزارش پرشین خودرو، عزیزاله شهبازی امروز یکشنبه ۲۴ آذر، در بازدید از روند پیشرفت پروژه خط ۲ قطارشهری کرج افزود: با پشتیبانی دولت، پروژه قطارشهری گلشهر- هشتگرد که تا چندی پیش به علت نبود اعتبار به فراموشی سپرده شده بود ظرف سه ماه با جدیت پیگیری شد.

وی ادامه داد: براین اساس، حدود ۳۵۰ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده و اکنون در مراحل پایانی قرار دارد.


شهبازی گفت: برای فاز یک پروژه آزاد راه تهران - شمال و ادامه آزاد راه شهید همت در البرز نیز پس از حضور معاون رییس جمهوری ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت.

 

قطار گلشهر- هشتگرد


استاندار البرز اضافه کرد: اکنون پروژه چرمشهر - آبیک نیز در محدوده البرز تکمیل شده و کمربند شمالی کرج نیز روند بسیار خوبی را طی می کند.

شهبازی اظهار داشت: در شرایطی که محدودیت‌های مالی در کشور برای پیشبرد پروژه ها وجود دارد، پروژه قطار شهری کرج با همت و پیگیری‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج با سرعت خوبی در حال پیشرفت است.

وی افزود: برای به سرانجام رسیدن پروژه مهم و حائز اهمیت قطار شهری کرج به طور قطع پیگیری و بازدید خواهیم داشت و با اهتمام ویژه‌ای درصدد گره گشایی خواهیم بود.

استاندار البرز گفت: سهم دولت نیز در این پروژه به طور قطع تامین می شود بنابراین تجهیزات و امکانات لازم برای پیشرفت پروژه تهیه شده تا در روند کار مانعی ایجاد نشود.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!