چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۲۶ | ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
نوسازی ناوگان تجاری با رفع اختلال جا‌به‌جایی ارز سرعت می‌گیرد
۱۶:۲۶ | ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
اجاره خودرو
مجری طرح توسعه و نوسازی ناوگان تجاری ایدرو:

نوسازی ناوگان تجاری با رفع اختلال جا‌به‌جایی ارز سرعت می‌گیرد

پرشین خودرو: مجری طرح توسعه و نوسازی ناوگان تجاری ایدرو در حاشیه چهارمین نمایشگاه حمل و نقل ، لجستیک و صنایع وابسته گفت : با توجه به تحریم های یکجانبه و اختلال در جا به جایی ارز برای تامین بخشی از قطعات خودروهای سنگین در طرح نوسازی ناوگان ایجاد شده بود که با همکاری بانک مرکزی و وزارت نفت ، تمهیدات لازم برای رفع مشکل اندیشیده شده است .

به گزارش پرشین خودرو، امیر حسین قناتی افزود : با اجرای راهکار جدید مشترک نظام بانکی و وزارت نفت از طریق ارز منبع صادراتی در نظر گرفته شده، به زودی اجرای طرح نوسازی ناوگان تجاری سرعت می گیرد.

قناتی خاطرنشان کرد : راه حل اساسی این موضوع این است که در میان مدت به سمت تولید و داخلی سازی هر چه بیشتر خودروهای سنگین برویم و تاکنون در این خصوص هماهنگی های خوبی صورت گرفته است.

 

قناتی


مجری طرح توسعه و نوسازی ناوگان تجاری ایدرو یکی دیگر از عوامل تاخیر در اجرای این طرح را دوره بازپرداخت تسهیلات از محل صرفه جویی سوخت عنوان کرد و گفت : سازمان گسترش با طرح توجیهی که به شورای اقتصاد ارائه کرد، توانست پرداخت از محل صرفه جویی سوخت برای اتوبوسهای درون شهری را از ۶۰ هزار دلار به ۱۴۰ هزار دلار افزایش دهد و مدت پیمان را از ۷ سال به ۱۲ سال برساند.


براساس مصوبه شورای اقتصاد قرار است ۱۷۶ هزار و ۵۵۰ دستگاه انواع ناوگان تجاری شامل اتوبوس درون شهری و برون شهری، کامیون، کشنده ، کامیونت و مینی بوس در مدت سه سال نوسازی شود و ایدرو مدیریت اجرایی طرح نوسازی ناوگان تجاری را عهده دار است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!