چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۴۰ | ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
هنوز سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی ارائه نشده است
۱۷:۴۰ | ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
اجاره خودرو

هنوز سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی ارائه نشده است

پرشین خودرو: رئیس اتاق اصناف ایران خواستار بررسی اصلاحیه قانون نظام صنفی در مجلس قبل از بررسی لایحه بودجه سال ٩٩ شد و گفت: هنوز بنزین سهمیه ای رانندگان تاکسی تلفنی ارائه نشده است.

به گزارش پرشین خودرو، سعید ممبینی در نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با اعضای فراکسیون مجلس و دیگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: اصناف با داشتن بیش از 3 میلیون واحدصنفی نقطه قابل توجهی هستند و نقش اصناف در اقتصاد کشور بی بدیل بوده و از یکسال گذشته شرایط اقتصادی، اصناف همواره، همراه دولت بوده اند و در اتفاقات مربوط به سهمیه بندی نرخ بنزین اصناف بیشترین همراهی و همکاری را با دولت بدنه داشته اند.

وی تصریح کرد: حدود 400 هزار راننده تاکسی تلفنی در مجموعه کشور فعالیت دارند که تا به این لحظه بنزین سهمیه ای را دریافت نکرده اند اما نهایت تلاش را داشتند تا افزایش قیمتی اعمال نشود و این تعهد اصناف باید دیده شود.

 

اتاق اصناف


رئیس اتاق اصناف ایران اظهار کرد: در حال حاضر در بحث اقتصادی ، شرایط ویژه ای داریم و با توجه به این مساله در بودجه سال 99 افزایش نرخ مالیات دیده شده که فعالان اقتصادی را نگران می‌کند و نمایندگان مجلس باید در بررسی لایحه بودجه به این مساله توجه بیشتری داشته باشند.

وی افزود: اصلاح قانون نظام صنفی سال 92 به تصویب رسید که با برخی ایرادات همراه بود که طرح اصلاحیه قانون نظام صنفی به مجلس ارجاع شده و از نمایندگان مجلس خواستاریم قبل از بررسی لایحه بودجه بحث بررسی اصلاحیه قانون نظام صنفی را در دستور کار مجلس قرار دهند چرا که این موضوع از اهمیت بالایی برای صنوف برخوردار است.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!