جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۶ | ۱۳۹۸/۰۹/۲۷
موافقت با تخصیص سهمیه سوخت به معلولان و جانبازان
۱۴:۵۶ | ۱۳۹۸/۰۹/۲۷
اجاره خودرو

موافقت با تخصیص سهمیه سوخت به معلولان و جانبازان

پرشین خودرو: معاون سازمان بهزیستی کشور از موافقت دولت برای تخصیص سهمیه سوخت ویژه به دارندگان پلاک معلولان و جانبازان خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد نفریه اظهار کرد: پس از افزایش قیمت سوخت در کشور، سازمان بهزیستی کشور رایزنی‌هایی را با دستگاه‌های و سازمان‌ها برای اختصاص سهمیه سوخت به دارندگان پلاک ویژه معلولان و جانبازان انجام داد که در همین زمینه نامه‌نگاری‌ها با وزارت نفت و... انجام شد.

 

سهمیه بنزین


وی تصریح کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های وزیر رفاه و رئیس سازمان بهزیستی کشور در نهایت در هیئت دولت و در کارگروه موضوع بند 8 هیئت وزیران، مسئله اشاره شده در دستور کار قرار گرفت و این کارگروه با تخصیص سهمیه سوخت به دارندگان پلاک ویژه معلولان و جانبازان موافقت کرد.

نفریه گفت: بر همین اساس، نامه‌ای توسط کارگروه به وزارت نفت ارسال شده و از مسئولان این وزارتخانه خواسته شده تا نسبت به تخصیص سهمیه سوخت دارندگان پلاک ویژه معلولان و جانبازان اقدام شود.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور در رابطه با میزان تخصیص سهمیه سوخت به دارندگان پلاک ویژه معلولان و جانبازان خاطرنشان کرد: در این خصوص به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
الهام بهاری
vote
۰
vote
۱۳۹۸/۰۹/۲۷
سلام چرا دولت بنزین را فقط به معلولین که خودرو دارند اختصاص داده اینم از طرح‌های ناقض برای معلولین هست بیشتر معلولین شدید خیلی شدید خودرو ندارند بعضی از معلولین هستند خودرو ندارندو برای جلسه فیزیوتراپی چندین بار تاکسی می گیرند لطفا پیگیری کنید باتشکر
!
!
!