پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۸ | ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
قدردانی استاندار تهران از تاکسیرانان قانونمند پایتخت
۰۹:۴۸ | ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
اجاره خودرو

قدردانی استاندار تهران از تاکسیرانان قانونمند پایتخت

پرشین خودرو: مدیر عامل سازمان مدیرت و نظارت بر سازمان تاکسیرانی شهر تهران به مناسبت روز ملی حمل و نقل در نشست صمیمانه ناظران خطوط تاکسیرانی پایتخت حضور یافت و از کتاب "دربست تا آسمان" رونمایی کرد.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با تبریک روز ملی حمل و نقل به خانواده بزرگ تاکسیران، در این مراسم گفت: رفتار قانون مدار جامعه تاکسیران باعث شده تا روند پیگیری مسائل و دغدغه های شما برای ما آسان شود.

قنادان گزارش سازمان تعزیرات از فعالیت تاکسی ها بعد از اجرای سهمیه بندی سوخت را مثبت ارزیابی کرد و افزود: این نشست فرصت مغتنمی است تا پیام قدردانی استاندار تهران به تاکسیرانان قانونمند را ابلاغ کنم.


وی محور سخنرانی خود را پاسخ به مسائل و دغدغه مندی های تاکسیرانان قرار داد و در ادامه گفت: رفع چالش های پیش روی تاکسیرانان همواره از اولویت های سازمان بوده است و امروز در سالگرد تاسیس باشگاه رفاه تاکسیران مفتخریم به ارائه خدمت رفاهی به 61 هزار تاکسیران که در یک سال گذشته در این سامانه ثبت نام کرده اند.

قنادان به تحویل بیش از 106 هزار حلقه لاستیک با نرخ دولتی اشاره کرد و افزود: 10 هزار مورد آن مربوط به خودروهای ون بوده که با 50 درصد تخفیف تحویل شده است و به جرات می توان گفت، تهران تنها شهری در کشور است که نسبت به توزیع لاستیک تاکسی ون با نرخ دولتی اقدام کرده است.

وی بهره مندی بیش از 4 هزار نفر از تسهیلات اقساطی فرش، لوازم خانگی و لوازم یدکی را از دیگر خدمات رفاهی ارائه شده به تاکسیرانان برشمرد.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهر تهران،تداوم همکاری تاکسیرانان در جهت خدمت رسانی بیش از پیش به شهروندان را خواستار شد و ضمن تشریح شرایط تسهیلات 50 میلیونی نوسازی و روند افزایش سهمیه سوخت تاکسی های دوگانه سوز و تاکسی های ون که انجام شده است، بررسی طرح پیمایشی سهمیه بندی سوخت، اختصاص جایگاه CNG ویژه تاکسی و بیمه تاکسیرانان را از اقدامات در حال بررسی این سازمان عنوان کرد.

سید امیر هنجن معاون نظارت و امورمناطق نیز با اشاره به اینکه این نشست به پاس خدمات و زحمات ناظرین خطوط و به مناسبت روز ملی حمل و نقل برگزار شده است به بیان طرح های نظارتی ویژه فصل زمستان، طرح ویژه مدیریت خطوط پرازدحام در زمان های پیک مسافر صبحگاهی و عصرگاهی، عقد تفاهم نامه همکاری با پلیس راهور به جهت برخورد با مسافربران شخصی غیرمجاز و نقش مهم ناظرین خطوط در ارائه خدمات مناسب به شهروندان پرداخت.

ارایه نقطه نظرات تاكسیرانان شهر تهران توسط نماینده منتخب از دیگر بخش هاى این نشست بود و بدینوسیله درخواست هاى آنها در این نشست صمیمانه طرح و مورد بررسى قرار گرفت.

 رونمایی از کتاب دربست تا آسمان

مراسم نشست صمیمانه با ناظران خطوط تاكسیرانى شهر تهران با رونمایی از کتاب "دربست تا آسمان" ادامه یافت.

این رونمایی با حضور مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران، شهردار منطقه 15، معاون سازمان بسیج شهرداری تهران، فرمانده حوزه بسیج شهدای سازمان تاکسیرانی، مولف کتاب، تعدادی از خانواده شهدا تاکسیران انجام شد.

کتاب دربست تا آسمان مجموعه ای از خاطرات و زندگی نامه 24 شهید تاکسیران تهران است که از سوی اعظم خازنی تالیف شده و به همت حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تاکسیرانی به چاپ رسیده است.

قدردانی یکی از تاکسیرانان حاضر در جلسه از خدمات و اقدامات مثمر ثمر علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرتهران از حاشیه های این مراسم بود که به صورت خودجوش انجام شد.

این نشست که همراه با برنامه های متنوع هنری و نمایشى بود با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان تاکسیرانی شهرتهران، مدیران ارشد شهرداری تهران، 600 نفر از ناظران خطوط تاکسیرانی، مدیران پهنه ها و مناطق تاکسیرانی و مدیران دفاتر هماهنگی امورداری در پردیس تئاتر تهران برگزار شد.

تاکسیرانی

تاکسیرانی

تاکسیرانی

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!