سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۴ | ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
محصولات مدیران خودرو با استاندارد آلایندگی یورو5 تولید می شود
۱۲:۰۴ | ۱۳۹۸/۰۹/۳۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/مسئولیت اجتماعی مدیران خودرو در کاهش آلایندگی های محیط زیست؛

محصولات مدیران خودرو با استاندارد آلایندگی یورو5 تولید می شود

پرشین خودرو: این روزها بحث داغی پیرامون استانداردهای آلایندگی خودروهای داخلی و ضرورت اخذ استاندارد یورو 5 مطرح شده است که بسیاری از خودروسازان را به چالش کشیده و با واکنش سازمان محیط زیست روبرو شده است.

به گزارش پرشین خودرو، بحث کنترل مصرف سوخت و آلایندگی هوای کلان شهرها، معضلات مهم اقتصادی و زیست محیطی کشور، به تعامل بیشتر با صنعت خودروسازی در ارائه و تولید محصولات مدرن تر و به روزتر نیازمند است.

شرکت مدیران خودرو به عنوان بزرگترین تولید کننده خودرو در بخش خصوصی کشور در راستای ارزش گذاری بر منافع اقتصاد ملی و مسئولیت اجتماعی خود نسبت به مباحث زیست محیطی، محصولات خود را با استاندارد آلایندگی یورو5 عرضه می کند.

 

چریخودروهای ام وی ام در حال حاضر در بسیاری از بازارهای جهانی ( روسیه، برزیل، شیلی، مصر و بسیاری بازارهای دیگر..) عرضه می شود که هریک دارای استانداردهای آلایندگی خاص است.

در سال های اخیر محصولات مدیران خودرو با بهره گیری از مرکز بسیار پیشرفته تحقیق و توسعه این شرکت در کشور چین و با استفاده از مهندسان نامدار اروپایی توانسته در زمینه نیرو محرکه خودروها ( کاهش مصرف سوخت، کاهش آلایندگی و افزایش بهره وری ) پیشرانه های مناسب و با کیفیتی را تحت امتیاز شرکت به نام اتریشی AVL تولید کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!