سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۱
آغاز طراحی «شاسی بلند» و «كراس اوور» ایران خودرو +جزئیات
۱۰:۵۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۱
اجاره خودرو
معاون تحقیقات و طراحی ایران خودرو خبر داد:

آغاز طراحی «شاسی بلند» و «كراس اوور» ایران خودرو +جزئیات

پرشین خودرو: نقشه راه توسعه محصول ایران خودرو بر مبنای طراحی پلتفرم ملی و تولید محصولاتی در كلاس‌های ابعادی C و B برای توسعه خودروهای سواری، هاچ بک، ‌كراس اوور و خودرو برقی به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و كسب سهم مناسب از بازار داخلی و صادراتی تدوین شده است.

به گزارش پرشین خودرو، كیانوش پورمجیب معاون تحقیقات، طراحی و تكوین محصول ایران خودرو در این‌باره گفت: ‌در این نقشه راه، انواع موتورهای كم مصرف و گیربكس‌های دستی و اتوماتیك شش دنده در نظر گرفته شده است.

 

وی افزود: ‌براساس پلتفرم بومی‌سازی شده، خودرویی دركلاس ابعادیC با استانداردهای ایمنی یورو NCAP سه ستاره و با مصرف سوخت و آلایندگی مطابق با استانداردهای روز کشور از سال آینده تولید و به بازار عرضه خواهد شد.


پورمجیب از آغاز طراحی محصول در كلاس شاسی بلند و كراس اوور بر روی پلتفرم ملی ایران خودرو در سال جاری خبرداد و اظهار كرد: ‌پروژه p535 كه یك كراس اوور ساخت داخل است که در دوسال آینده به بازار عرضه خواهد شد.

وی همچنین اظهار كرد: خودروی سواری در کلاس ابعادی C و با برند ایران‌خودرو در سال آینده تولید خواهد شد.

معاون تحقیقات، طراحی و تكوین محصول ایران‌خودرو خاطرنشان كرد: طبق نقشه راه توسعه محصول این شركت، تولید خودروهای برقی در دستور كار قرار گرفته كه در اولین گام خودروی دنا پلاس در مدت یك سال و نیم آینده به نیروی محرکه برقی مجهز خواهد شد.

 

ایران خودروپورمجیب با اشاره به استقبال مردم از خودروهای دنده اتوماتیك گفت: دنا پلاس اتوماتیك از ابتدای سال آینده به بازار عرضه می شود و 207 با دنده اتوماتیك نیز در نیمه نخست سال 99 آماده تولید خواهد بود.

معاون تحقیقات، طراحی و تكوین محصول ایران خودرو تصریح كرد: 207 و دنا پلاس در راستای هدف كاهش مصرف سوخت و راحتی راننده در سال آینده به فرمان برقی مجهز می‌شوند.

وی اظهار کرد: محصول 207 با سقف پانوراما و دنده دستی تا پایان امسال و با استاندارد آلایندگی یورو 5 وارد بازار خواهد شد.

پورمجیب درخصوص تولید خودروهای پایه گازسوز نیز گفت: ایران خودرو در نظر دارد تا به منظور ارتقاء رضایت مشتریان و افزایش حجم مفید صندوق عقب خودروهای دوگانه سوز، با اعمال تغییرات در پلتفرم خودروهای سمند، پارس و حتی رانا، مخازن گاز را از داخل صندوق عقب به کف خودروها منتقل كند.

وی همچنین تاکید کرد: تولید موتورهای كم مصرف سه‌سیلندر در نقشه راه ایران خودرو پیش بینی شده و این پروژه در مرحله امکان‌سنجی فنی و اقتصادی است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
ایرانی
vote
۱
vote
۱۳۹۸/۱۰/۰۱
اره شاسی بلند بسازین موتور 405 هست دیگه بزارید روش بشه شاسی بلند ملی بعد دستگیره در خراب شد بگید تحریم هستیم دستگیره نداریم خخخخخ
!
!
!