دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۱ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۴
عیسی اسحاقی پس از 6 سال از «ایرانول» رفت
۱۳:۱۱ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/ انتصاب «مجید محسنی مجد» به سمت مدیرعاملی ایرانول؛

عیسی اسحاقی پس از 6 سال از «ایرانول» رفت

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت نفت ایرانول که از سال ۹۲ تاکنون عضو هیات مدیره و مدیر عامل ایرانول بود با شکستن رکوردهای تولید، فروش، صادرات، صادرات روغن موتور، کاهش خام فروشی، سهم بازار و سود و توجه به رفاه و معیشت کارگران پس از شش سال از ایرانول خداحافظی کرد.

به گزارش پرشین خودرو، عیسی اسحاقی در گفت و گویی ضمن تایید خبر تغییر خود و انتصاب مجید محسنی مجد، گفت: آقای محسنی مجد از مدیران با تجربه، با انگیزه و دارای ارتباطات قوی و از دوستان خوبم هستند و مطمئنا قوی تر از من عمل خواهند کرد و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم و آرزو می کنم ایرانول به جایگاهی برسد که با افتخار بگویم شش سال خدمتگزاری کارکنان ایرانول را کرده ام.

وی ضمن تشکر از بزرگان خانواده به خصوص شریعتمداری وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی سالاری مدیرعامل محترم سازمان تامین اجتماعی و ترکان ریاست محترم هیات مدیره شستا که همیشه باعث دلگرمی و پشتوانه محکمی برای ما در کارهای اجرایی بودند و همچون پدری دلسوز و‌ مهربان مواظب مدیران هستند، گفت: از حمایت های رضوانی فر مدیرعامل شستا و مخدومی مدیرعامل تاپیکو تشکر می کنم و ممنون این بزرگواران هستم، من بعد از برگزاری مجمع درخواست تغییر داده بودم گرچه طولانی شد اما با تغییر من موافقت کردند.

 

ایرانولوی ضمن تشکر از همه کارکنان ، کارگران ، روسا و مدیران زحمتکش و اعضای هیات مدیره گفت: ضمن خداحافظی و طلب حلالیت عذرخواهی می کنم نتوانستم آنگونه که شایسته بودند محبت های آنها را جبران کنم و امیدوارم این حقیر را بخاطر کم کاری های احتمالیم ببخشند.

مهندس اسحاقی نقش رسانه ها را در موفقیت های ایرانول در دوره خود کم نظیر دانست و گفت: لازم می دانم از همه کسانی که دل در گرو پیشرفت و توسعه ایرانول داشتند بخصوص همکاران عزیزم در جامعه بزرگ رسانه تشکر کنم که مرا کمک کردند تا ایرانول را به جایگاه واقعی خودش برسانیم.

وی در پایان ضمن تشکر از همه مدیران و کارکنان شستا، تاپیکو ، ایرانول، عاملین فروش و اتو سرویس کاران از همه دلسوزان خانواده بزرگ ایرانول خواست تا آقای محسنی مجد را در ادامه راه یاری کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!