چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۸:۲۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
الکتریکی تسلا در برابر موتورسیکلت الکتریکی + عکس و فیلم
۰۸:۲۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
اجاره خودرو
/اختصاصی/

الکتریکی تسلا در برابر موتورسیکلت الکتریکی + عکس و فیلم

پرشین خودرو: الکتریکی در برابر الکتریکی، اما امروز نه شاهد رقابت دو خودروی الکتریکی، بلکه شاهد به چالش کشیدن تسلا مدل 3 توسط یک موتورسیکلت الکتریکی خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، معمولا رقابت میان دو وسیله نقلیه مختلف بسیار جذاب خواهد بود و امروز در پرشین خودرو نیز پای رقابت دو وسیله نقلیه کاملا متفاوت خواهیم نشست که یکی از آنان موتورسیکلت و دیگری هم خودروی معروف تسلا مدل 3 خواهد بود.

 

الکتریکی تسلا
 

اما این رقابت یک نقطه مشترک بسیار بزرگ دارد و آن هم سیستم محرک هر دو وسیله نقلیه خواهد بود که از موتورهای الکتریکی تشکیل شده است.

 

الکتریکی تسلا
 

در یک طرف، خودروی الکتریکی تسلا مدل 3 پرفورمنس قرار گرفته است که خروجی قدرت آن برابر با 520 اسب بخاری و همچنین گشتاور خروجی آن هم معادل 640 نیوتن متر خواهد بود که با هدایت این نیرو به سمت چرخ ها می تواند به حداکثر سرعت 261 کیلومتر برساعتی برسد، اما طرف دیگر موتورسیکلت الکتریکی شرکت "زیرو" قرار گرفته است که خروجی قدرت 82 کیلووات در کنار گشتاور 190 نیوتن متری دارد که بسیار کمتر از خودروی الکتریکی تسلا مدل 3 خواهد بود.

 

الکتریکی تسلاباید توجه داشت که این موتورسیکلت وزن 220 کیلوگرمی در مقایسه با وزن 1860 کیلوگرمی تسلا مدل 3 دارد و همین موضوع باعث شده تا رقابت آنان به یکدیگر نزدیک باشد.

 

الکتریکی تسلا
 

حال برای اینکه ببینیم کدامیک می تواند عملکرد بهتری در شتاب گیری و طی کردن مسیر درگ داشته باشد، به تماشای فیلم زیر خواهیم نشست.

 

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!