یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
مقابله شاسی بلند الکتریکی تسلا با بنزینی های اروپایی +فیلم
۱۵:۳۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
اجاره خودرو
/اختصاصی/

مقابله شاسی بلند الکتریکی تسلا با بنزینی های اروپایی +فیلم

پرشین خودرو: معمولا رسم بر این است که خودروهای هم کلاس با یکدیگر رقابت کنند، اما امروز خودروی شاسی بلند تسلا مدل X در برابر دو شاسی بلندی قرار گرفته است که در سینه خود پیشرانه درون سوز دارند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، اولین چیزی که این شاسی بلند آمریکایی را خاص و منحصر به فرد می‌کند، پیشرانه‌های محرک آن است که بدون کمک گرفتن از پیشرانه‌ای درون سوز مرسوم، تماما الکتریکی بوده و به طور کلی از دو موتور قدرتمند تشکیل می‌شود که موتور اولی بر روی محور جلو نصب شده و پیشرانه دومی هم وظیفه چرخاندن چرخ‌های عقب را برعهده گرفته است و عملا این خودرو را تبدیل به یک شاسی بلند چهارچرخ محرک کرده است.

این دو پیشرانه هم به تنهایی حداکثر 259 اسب بخار (190 کیلووات) قدرت تولید می‌کنند که به صورت ترکیبی با در نظر گرفتن اتلاف نیرو، حداکثر قدرتی 503 اسب بخاری (370 کیلووات) بدست می‌آید که در حالت تک محور محرک قابلیت رسیدن به شتاب 4.8 ثانیه و در حالت چهارچرخ محرک هم توان رسیدن به شتابی 3.8 ثانیه‌ را دارد.

البته اگر خودرو را علاوه بر حالت چهارچرخ محرک، بر روی حالت اسپرت قرار دهند، حتی شتابی حداقل 3.2 ثانیه‌ هم بدست می‌آید.

حال امروز در پرشین خودرو شاهد رقابت این شاسی بلند تمام الکتریکی با دو خودروی شاسی بلند اسپرت بازار، یعنی "آلفارومئو استلویو Quadrifoglio" و همچنین خودروی شاسی بلند "بی ام و X3 M Competition" خواهیم بود که در سینه هر دوی آنان یک پیشرانه محرک درون سوز در حال تپیدن است، اما آیا توانایی رقابت با خودروی تسلا مدل X را خواهند داشت؟ برای گرفتن جواب این سوال شما را دعوت به تماشای فیلم زیر خواهیم کرد.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!