چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۳ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
ارائه بسته تشویقی به پیشگامان داخلی سازی قطعات خودرو / 3 خواسته مهم ایران خودرو از تامین کنندگان قطعات خودرو
۱۱:۵۳ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/مدیرعامل ایران خودرو خبر داد:

ارائه بسته تشویقی به پیشگامان داخلی سازی قطعات خودرو / 3 خواسته مهم ایران خودرو از تامین کنندگان قطعات خودرو

پرشین خودرو: مدیرعامل ایران‌خودرو در نشست با اعضای انجمن قطعه‌سازی با بیان این كه برای رفع مشكلات و موانع نیازمند همكاری با تشكل‌های قطعه‌سازان هستیم گفت: برخی مشكلات ریشه‌ای را باید با همكاری با هم رفع كنیم.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی افزود:‌ توقف هر دستگاه خودرو برای حتی یك روز سبب پرداخت جریمه دیركرد تحویل خودرو می‌شود كه در كنار نارضایتی مشتریان، زیان قابل توجهی را به دلیل پرداخت مبالغ جریمه به ایران خودرو وارد می كند.

وی تصریح كرد:‌ همكاری مستمر در مسیر رفع مشكلات می‌تواند مانع از شكل‌گیری زیان‌های این چنینی شود.

مقیمی بر عرضه قطعه باكیفیت به خطوط تولید ایران خودرو تاكید كرد و گفت: بخشی از هزینه‌ها نیز می‌تواند از طریق كاهش میزان بازگشت قطعات به شبكه خدمات پس از فروش مدیریت شود. به هیچ عنوان اجازه ورود قطعه بی‌كیفیت به خط تولید را نخواهیم داد تا تصویر ذهنی مشتریان نسبت به ایران خودرو مخدوش نشود.

 

فرشاد مقیمیوی در ادامه با بیان این كه تامین و تزریق نقدینگی و اختصاص تسهیلات مصوب به زنجیره تامین خودروسازان، شرایط را به سمت مطلوب‌تری هدایت خواهد كرد،‌ گفت: اراده و توان سازندگانی كه در شرایط بحران، همراه ایران خودرو بوده‌اند را فراموش نخواهیم كرد.

مدیرعامل ایران خودرو افزود: برای قطعاتی كه ظرفیت‌های لازم در میان قطعه‌سازان وجود ندارد از توانمندی سایر بخش ها مانند صنایع دفاع استفاده خواهیم كرد. در صورتی كه سرمایه‌گذاری‌های مورد نیاز توسط قطعه‌ساز انجام شده و ظرفیت‌های لازم وجود داشته باشد قطعا از توانمندی‌های این بخش استفاده خواهیم كرد. همكاری با صنایع دفاع را می‌توان به فرصتی تبدیل كرد تا در مسیر ارتقای وضعیت خودروسازی گام برداریم.

وی ایجاد عدالت در پرداخت مطالبات را سبب رضایت قطعه‌سازان دانست و گفت: بسته مشوقی را به زودی اعلام خواهیم كرد تا نهضت ساخت داخل را به صورت واقعی و به دور از شعار اجرایی كنیم.

مقیمی درعین حال گفت: به دنبال این هستیم كه از ظرفیت قطعه سازان همكار نهایت استفاده را ببریم و تمایل زیادی به افزایش منابع تامین نداریم. سازندگان باید قطعات مورد نیاز را در كم‌ترین زمان، بالاترین كیفیت و قیمت رقابتی عرضه كنند.

وی در پایان بر هم‌سویی قطعه‌سازان با ایران‌خودرو در زمینه اهداف و استراتژی های صنعت خودرو كشور تاكید كرد.
گفتنی است در این دیدار اعضای صنایع انجمن صنایع همگن قطعه سازی نیز دیدگاه ها و نظرات خود را درباره وضعیت فعلی همكاری با ایران خودرو كه حاكی از رضایت از بهبودهای ایجاد شده بود بیان كردند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!