چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۶:۰۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
اتوبوس‌ گازی و برقی به حمل‌و‌نقل عمومی اضافه می‌شود
۱۶:۰۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
اجاره خودرو

اتوبوس‌ گازی و برقی به حمل‌و‌نقل عمومی اضافه می‌شود

پرشین خودرو: حناچی با اشاره به برنامه شهرداری گفت: در هفته آتی تعدادی اتوبوس به ناوگان حمل و نقل اضافه خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، پیروز حناچی در آیین افتتاح طرح‌های سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران که امروز برگزار شد، زلزله بم را یک حادثه تکان‌دهنده برای ایران و جهان دانست و اظهار داشت: درس نگرفتن از این واقعه و متحول نشدن شیوه مدیریت ما، می‌تواند خسارت عظیمی در پی داشته باشد.


وی ادامه داد: راه‌اندازی این سامانه‌ها از اقدامات حیاطی شهرداری تهران تلقی می‌شود و همکاری همه دستگاه‌ها در راه‌اندازی این سامانه‌ها نقطه امیدی برای کاهش حوادث در تهران است.

 

حناچی


شهردار تهران با اشاره به اینکه شهر تهران در امتداد روددره‌ها قرار دارد، گفت: باید با لایروبی روددره‌های تهران که در طرح جامع آمده است، برای شرایط اضطراری از آن‌ها استفاده کنیم.


حناچی خاطرنشان کرد: در ابتدای سال، هشدار‌های لازم و لایروبی‌های صورت گرفته باعث شد که سیل جاری نشود.


وی با تأکید بر لزوم آمادگی در برابر زلزله و ارائه آموزش‌های لازم به شهروندان، گفت: ما با افزایش شتاب‌نگار‌ها آمادگی خودمان را برای انجام کار‌ها در زمان وقوع زلزله بالا خواهیم برد.


شهردار تهران در خصوص آلودگی هوا نیز بیان کرد: آلایندگی‌ها در هفته گذشته باعث شد که مدارس تهران تعطیل شود. امروز وجود بیش از سه و نیم درصد گوگرد در گازوئیل باعث افزایش آلاینده‌ها می‌شود.


حناچی تأکید کرد: امروز باید با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های خصوصی و دستگاه‌های دولتی، فعالیت جدی‌تری در زمینه کاهش آلودگی هوا داشته باشیم.


وی با اشاره به اینکه بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و افزایش اتوبوس‌های گازی و برقی در دستور کار ما قرار دارد، افزود: در هفته آتی تعدادی اتوبوس به شبکه ناوگان حمل و نقل تهران اضافه خواهد شد.


شهردار تهران ادامه داد: با افتتاح خطوط شش و هفت مترو و ایستگاه‌های میانی تا ۵۰ درصد در این مسیر‌ها افزایش جابه‌جایی خواهیم داشت.

منبع:

نظر بینندگان
!
!
!