سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۸
تحویل تاکسی های جدید در پایتخت آغاز شد
۱۲:۵۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۸
اجاره خودرو

تحویل تاکسی های جدید در پایتخت آغاز شد

پرشین خودرو: سرپرست معاونت فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از آغاز تحویل تاکسی های جدید با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه 50 میلیون تومانی به مالکان تاکسی های فرسوده خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سید علی محتشمی پور تسهیلات 50 میلیونی ویژه نوسازی تاکسی های فرسوده شهر تهران را شرایط فوق العاده ای برای مالکان تاکسی های فرسوده برشمرد و گفت: از زمان شروع نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران که از شهریور امسال آغاز شد، بیش از 2 هزار معرفی نامه بابت استفاده از این تسهیلات صادر شده است و تاکسیرانان متقاضی در حال تشکیل پرونده هستند و روند پذیرش همچنان ادامه دارد.


محتشمی پور با اشاره به اینکه پرونده 900 متقاضی به مرحله تکمیل وجه رسیده است، افزود: 771 نفر از مالکان تاکسی های فرسوده نیز تسهیلات 50 میلیون تومانی خود را دریافت کرده اند و تاکنون 520 دستگاه تاکسی جدید تحویل تاکسیرانان متقاضی شده است.


وی قیمت تاکسی های تحویلی را 64 میلیون تومان برشمرد و گفت: ارائه تسهیلات قرض الحسنه حدود 80 درصد این مبلغ را شامل می شود و با توجه به اینکه این شرایط فقط برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران مهیا شده است، مالکان تاکسی های فرسوده بهتر است هر چه سریعتر از این فرصت استفاده کنند.

 

تاکسی


سرپرست معاونت فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران یادآور شد: با توجه به حفظ قیمت تاکسی های تحویلی، افزایش سقف تسهیلات از 40 به 50 میلیون تومان، موجب شد قدرت خرید متقاضیان بالا رود و استقبال تاکسیرانان بیشتر شود.


تسهیلات قرض الحسنه 50 میلیون تومانی از محل منابع شهرداری تهران تامین می شود و به تاکسی های فعال، دارای پروانه تاکسیرانی معتبر و مدل 87 به قبل تعلق می گیرد.


بر اساس این گزارش پیش از این نیز در فرآیند اجرای طرح نوسازی تاکسی های فرسوده سازمان تاکسیرانی شهر تهران، تعداد500 دستگاه خودرو شامل 370 اپتیما یورو6، 60 سمند پایه گازسوز و 70 پژو 405 دوگانه سوز با سرمایه گذاری بخش خصوصی به ناوگان تاکسیرانی شهر تهران اضافه شده بود که با احتساب تعداد تاکسی هایی که از طریق تسهیلات نوسازی تاکنون تحویل شده تعداد تاکسی های نوسازی شده شهر تهران به بیش از هزار دستگاه رسیده است و این روند همچنان ادامه دارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!