پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۲ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۹
شناسایی تاکسی‌های فاقد پروانه هوشمند در تهران
۱۴:۲۲ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۹
اجاره خودرو

شناسایی تاکسی‌های فاقد پروانه هوشمند در تهران

پرشین خودرو: سرپرست معاونت نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آغاز فاز میدانی طرح شناسایی و برخورد با تاکسی های فاقد پروانه هوشمند تاکسیرانی در پایتخت خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سید امیر هنجن با بیان این مطلب گفت: طرح شناسایی و برخورد با تاکسی های فاقد پروانه تاکسیرانی به منظور ساماندهی و قانونمندی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران به اجرا درآمده است که فاز عملیاتی این طرح به زودی آغاز می شود.


هنجن پروانه هوشمند تاکسیرانی معتبر را لازمه این شغل برشمرد و افزود: در مرحله اولیه طرح، از مراجع مرتبط از جمله دارایی، بیمه خودرو، عوارض ملک، ثبت احوال و... استعلام های لازم انجام شده و بانک اطلاعاتی از تاکسیرانانی که فاقد پروانه تاکسیرانی معتبر هستند، تشکیل شده است.

 

پروانه هوشمند تاکسیرانی


وی با اشاره به اینکه در فاز عملیاتی طرح، تیم های نظارت میدانی در مسیرهای پرتردد تاکسی های فاقد پروانه تاکسیرانی مستقر می شوند، گفت: در این بررسی میدانی، تاکسیرانان فاقد پروانه تاکسیرانی معتبر که دارای مدارک مالکیت خودرو هستند از افرادی که این مدارک را ندارند، جداسازی می شود.


هنجن ادامه داد: با راهنمایی تیم های نظارتی، فرآیند تمدید و یا صدور پروانه تاکسیرانی برای تاکسیرانان دارای مدارک مالکیت خودرو آغاز می شود و از تردد تاکسیرانان فاقد مدارک مالکیت خودرو جلوگیری و به پارکینگ هدایت می شوند.


سرپرست معاونت نظارت و امورمناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران یادآور شد: پروانه هوشمند تاکسیرانی از مدارک مهم تاکسیران به شمار می رود و بایستی دقت کنند تا مدت اعتبار پروانه منقضی نشود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!