سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
قوه قضائیه از رونق تولید در سایپا حمایت می کند
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
اجاره خودرو
معاون مالی و پشتیبانی قوه قضائیه:

قوه قضائیه از رونق تولید در سایپا حمایت می کند

پرشین خودرو: معاون مالی و پشتیبانی قوه قضائیه در بازدید از خطوط تولید سایپا و مركز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو این گروه گفت: طراحی و ساخت مدل‌های جدید خودرو در سایپا با تكیه بر توان و ظرفیت داخلی صورت گرفته كه بیانگر تحقق شعار ما می‌توانیم در این خودروسازی است.

به گزارش پرشین خودرو، محمدحسین فروزان‌مهر افزود: محصولات آینده سایپا با توجه به ویژگی‌ها و امكانات درنظر گرفته شده، می‌توانند سلایق گوناگون مشتریان را با رعایت استانداردهای ایمنی و كیفی تحت پوشش قرار دهند.

به گفته وی مهم‌ترین ویژگی فعالیت‌های نوآورانه سایپا، طراحی و ساخت محصولات جدید با تكیه بر توان و ظرفیت داخلی و استفاده از دانش و استعداد جوانان و نخبگان ایرانی است.


فروزان‌مهر ضمن تحسین برنامه توسعه محصول سایپا و تولید خودروهای جدید در این گروه با وجود پیچیدگی‌ها و محدودیت‌های فنی این ، ادامه داد: بخش عمده قطعات محصولات سایپا با استفاده از توان شركت‌های دانش‌بنیان و صنعتگران داخلی تولید شده‌اند كه حاكی از بی‌اثر ساختن تحریم‌ها در این مجموعه است.

 

سایپا


معاون مالی و پشتیبانی قوه قضاییه در ادامه گفت: صنعت خودرو كشور نقش مهمی در فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی دارد و در این میان، گروه سایپا با برخورداری از ویژگی‌ها و قابلیت‌های موجود جایگاه ممتازی در این عرصه دارد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت‌سازی‌های این گروه در زمینه تولید محصولات جدید در سال آینده، كشور در زمینه رقابت در بازارهای منطقه و جهان نیز فرصت مناسبی در اختیار خواهد داشت.

فروزان‌مهر در پایان با اشاره به برنامه قوه قضاییه در حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی گفت: این قوه حمایت از فعالیت‌های مؤثر گروه خودروسازی سایپا را در زمینه رونق تولید و اشتغال‌زایی، در دستور كار خود قرار داده تا اعتلای این صنعت محقق شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!