شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۵ | ۱۳۹۱/۰۳/۲۰
برخورد با خودروهای فرسوده از اول تیرماه
۰۹:۵۵ | ۱۳۹۱/۰۳/۲۰
اجاره خودرو

برخورد با خودروهای فرسوده از اول تیرماه

پرشین خودرو: معاون عمرانی استاندار تهران با بیان اینكه ممانعت از تردد خودروهای شخصی بالای 20 و موتورسیكلت‌های بالای 8 سال، جز مصوبات هیات وزیران است، گفت: از اول تیرماه نیروی انتظامی موظف است با رانندگان متخلف، برخورد و خودروهای آنها را به پاركینگ منتقل كند.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایسنا، محمدرضا محمودی درباره طرح برخورد با خودروهای فرسوده گفت: نیروی انتظامی و پلیس راهور موظف شده از اول تیرماه با خودروهای شخصی كه سن آنها بالای 20 و موتورسیكلت‌هایی كه سن آنها بالای 8 سال است، بر اساس قانون برخورد كند.

وی افزود: با هماهنگی صورت گرفته با قوه قضاییه نیز موتورسیكلت‌هایی كه توسط پلیس توقیف می‌شوند،‌ چنانچه عمر مفید آنها بالای 8 سال باشد نه تنها به صاحبانشان عودت داده نخواهد شد، بلكه به مراكز اسقاط تحویل داده می‌شود.

محمودی تصریح كرد: مقرر شده نحوه برخورد با خودروهای متخلف نیز تعیین شود تا در صورت امكان از طریق كنترل با دوربین‌ها نیز خودروهای شخصی كه سن آنها بالای 20 سال است،‌ از این طریق شناسایی و جریمه و متوقف شوند.

معاون عمرانی استاندار تهران تاكید كرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پلیس راهنمایی و رانندگی موظف است از اول تیرماه طرح برخورد با خودروهای شخصی و موتورسیكلت‌های متخلف را اجرا كند.

وی درباره توزیع بنزین یورو 4 نیز گفت: یكی از برنامه‌های طرح جامع كاهش آلودگی هوا در كلانشهرها استفاده از سوخت استاندارد یورو4 است كه علاوه بر كلانشهر تهران در 7 كلانشهر دیگر نیز مقرر شده این طرح اجرا شود.

وی افزود: بر اساس برنامه طرح جامع كاهش آلودگی هوا، از امسال باید این سوخت در كلانشهرهای اعلام شده، توزیع شود، ضمن آنكه علاوه بر توزیع بنزین یورو 4 اعلام شده‌، گازوئیل با استاندارد یورو5 در جایگاه‌ها توزیع خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تیر ماه
نظر بینندگان
!
!
!