یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۰ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۲
راه آهن اردبیل ظرف 3 سال آماده افتتاح می‌شود
۱۲:۱۰ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۲
اجاره خودرو

راه آهن اردبیل ظرف 3 سال آماده افتتاح می‌شود

پرشین خودرو: وزیر راه و شهرسازی گفت: با تاکید رئیس جمهور و تقویت پیمانکاران خط ریلی استان اردبیل 36 ماهه و ظرف سه سال آینده آماده افتتاح خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد اسلامی در مراسم افتتاح پروژه‌های حوزه راه و مسکن در نمین اظهار کرد: راه آهن اردبیل به عنوان پروژه ملی از ردیف اعتباری خاص برخوردار است و با تاکید رئیس جمهور قرار شد منابع جدیدی به این پروژه تعریف و اختصاص یابد تا با تقویت نظارت‌ها و تلاش پیمانکاران این پروژه در سریع‌ترین زمان به بهره‌برداری برسد.


وی خاطرنشان کرد: با حضور رئیس جمهور در استان اردبیل 30 پروژه راه و مسکن در این استان افتتاح شد و بخشی از پروژه‌ها نیز با کلنگ‌زنی انجام شده آغاز شد تا به سرع عملیاتی و اجرایی شود.

 

راه آهن


وزیر راه افزود: با تحویل واحدهای باقیمانده پرونده مسکن مهر در این استان تا پایان سالجاری بسته خواهد شد و با استقبالی که اهالی استان اردبیل از طرح اقدام ملی مسکن داشتند ساخت واحدها در این طرح شروع خواهد شد.


اسلامی به توسعه بزرگراه‌ها در استان اردبیل اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز برنامه‌های خوبی آغاز شده و با ردیف‌دار شدن 700 کیلومتر راه این استان در بهره‌مندی از منابع ملی در یک هدفگذاری مشخص تا چهار سال آینده 200 کیلومتر از راه‌های شریانی استان اردبیل چهارخطه خواهد شد.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!