سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
چرا برچسب کرایه اتوبوس‌ بخش خصوصی تغییر نمی‌کند؟
۱۲:۰۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
اجاره خودرو

چرا برچسب کرایه اتوبوس‌ بخش خصوصی تغییر نمی‌کند؟

پرشین خودرو:سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران دلیل عدم تغییر برچسب کرایه برخی اتوبوس‌های بخش خصوصی را اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، محمود ترفع سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران، درباره پرسش برخی از مخاطبان فارس من مبنی بر اینکه چرا برخی اتوبوس‌های بخش خصوصی برچسب کرایه را عوض نمی‌کنند، اظهار داشت: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به منظور ارائه خدمات مطلوب در ساعات پیک، اتوبوس‌هایی را به صورت کمکی از سایر خطوط به مسیرهای با تقاضای بالا اعزام می‌‌کند که به محض ورود اتوبوس به خط موصوف، نرخ کرایه با نرخ خط مورد نظر هماهنگ می‌شود.


وی افزود: شهروندان می‌توانند جهت بررسی دقیق‌تر، مراتب را با ذکر اطلاعات شامل شماره اتوبوس، خط و زمان سفر به سامانه 1888 اعلام تا پیگیری لازم صورت پذیرد.

 

اتوبوس

 

شرکت واحد اتوبوسرانی نیز در باره حذف برخی خطوط اتوبوسرانی اعلام کرد: ایجاد و هرگونه تغییر در خطوط اتوبوسرانی فقط در صورت تأیید کمیته‌های حمل و نقل عمومی که متشکل از نماینده اتوبوسرانی، پلیس راهور، معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه و سایر سازمانهای ذیربط است انجام می‌شود.


همچنین پایین بودن میانگین تقاضای سفر و همپوشانی با خطوط و دیگر مدهای حمل و نقلی، پس از طرح و تصویب در کمیته حمل و نقل عمومی شورای حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران دلیل حذف برخی از خطوط است.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!