چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۳ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
اعلام شرایط دریافت کارت المثنی مترو خبرنگاری
۱۳:۲۳ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
اجاره خودرو

اعلام شرایط دریافت کارت المثنی مترو خبرنگاری

پرشین خودرو: دبیرکارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری، گفت: خبرنگارانی که کارت بلیت رایگان اتوبوس و متروی خود را گم کرده‌اند باید اعلام مفقودی کارت کنند تا کارت جدید برایشان صادر شود.

به گزارش پرشین خودرو، فرهاد خوانساری دبیرکارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری، درباره پرسش برخی خبرنگاران در مورد مفقود شدن کارت بلیت اتوبوس آنها و اینکه آیا امکان درخواست مجدد وجود دارد، یا خیر، اظهار داشت: خبرنگارانی که کارت بلیت رایگان اتوبوس و متروی خود را گم کرده‌اند، در گام نخست باید اعلام مفقودی کنند.

وی افزود: این موضوع از طریق مراجعه به سایت e-ticket امکان‌پذیر است و پس از اعلام مفقودی، کارت قبلی باطل و روند صدور کارت جدید انجام می‌گیرد.

 

کارت بلیت


خوانساری خاطرنشان کرد:‌ دریافت کارت جدید حداقل یک ماه زمان می‌برد و از طریق سایت مربوطه قابل پیگیری است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کارت بلیت خبرنگاری قابلیت شارژ دارد، گفت:‌ این موضوع را از دفتر معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران پیگیری کنید.

شهرداری تهران با هدف ایجاد تسهیلات برای فعالیت هرچه مؤثرتر شاغل در عرصه خبر و مطبوعات در زمینه اطلاع‌رسانی و تردد به حوزه‌های خبری، بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، حدود ۳۰۰۰ کارت‌بلیت یک‌ساله قابل استفاده در ناوگان مترو و اتوبوسرانی تهران را به صورت رایگان در اختیار خبرنگاران شاغل در شهر تهران قرار داد البته این کارت‌ها به خبرنگارانی تعلق گرفت که از تخفیف 90 درصدی طرح ترافیک بهره‌مند نبودند.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!