شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۰۲ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
تسلا در فصل آخر ۲۰۱۹ چه تعداد خودرو روانه بازار کرد؟
۱۴:۰۲ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۴

تسلا در فصل آخر ۲۰۱۹ چه تعداد خودرو روانه بازار کرد؟

پرشین خودرو: تسلاموتورز ۱۱۲ هزار دستگاه خودروی تمام الکتریکی تسلا ۳، ایکس و اس در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی روانه بازارهای جهانی کرد.

به گزارش پرشین خودرو، تسلاموتور یکی از شرکت‌های خودروسازی نوظهوری است که در چند سال اخیر با معرفی و عرضه خودروهای تمام برقی و الکتریکی قدرتمند با توان پیمایش مسافت‌های طولانی و ظرفیت بالای باتری توانسته است نظر و توجه خیل عظیمی از مشتریان را در سراسر جهان به خود جلب کند و سهم قابل توجهی را از بازارهای جهانی به خود اختصاص دهد.

این شرکت در تازه ترین آمار و گزارش های منتشر شده در وب سایت insideevs اعلام کرده است که ۱۱۲ هزار دستگاه خودروی تمام الکتریکی، لوکس و قدرتمند تسلا مدل ۳، تسلا مدل اس و تسلا مدل ایکس در آخرین فصل از سال ۲۰۱۹ میلادی روانه بازارهای جهانی کرده است. این بدان معناست که تسلاموتورز موفق شده است با ثبت عملکرد موفقیت آمیز و میزان فروش و عرضه چشمگیر، به ادامه روند صعودی رکودشکنی های خود ادامه دهد و علاوه بر جلب نظر و اعتماد مشتریان در کشورهای مختلف جهان، نظر سرمایه گذاران کنونی و آتی را نیز به سمت و سوی خود جلب کند.

 

تسلا

 


کارشناسان و تحلیلگران فعال در بازار خودرو بر این باورند که میزان عرضه و فروش خودروهای تسلا حتی از آنچه پیشتر پیش بینی شده بود، نیز بالاتر بوده است.

در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی این شرکت ۹۲ هزار و ۵۵۰ دستگاه خودروی تسلا مدل ۳ و ۱۹ هزار و ۴۵۰ دستگاه خودروی تسلا مدل اس و مدل ایکس در بازار کشورهای مختلف عرضه کرده است.

این در حالیست که تسلاموتورز به منظور توسعه سهم خود از بازار خودروهای تمام الکتریکی اخیرا یک کارخانه اختصاصی دیگر در چین به عنوان یکی از بزرگترین و مهم ترین بازارهای خودرو در جهان، احداث و راه اندازی کرده است.

خودروهای برقی که در سال‌های اخیر تحت‌تاثیر تشدید نگرانی‌های جهانی در خصوص میزان آلودگی هوا، تخریب محیط زیست و کمبود یا افزایش قیمت سوخت به شدت از سوی شرکت‌های خودروسازی، تکنولوژی و همچنین مشتریان مورد توجه و استقبال قرار گرفته‌اند، دولت‌های متعددی در جهان نیز تصمیم گرفته‌اند که با ارائه طرح‌های تشویقی به شرکت‌های تولیدکننده این محصولات و همچنین شهروندان خود، تولید و خرید و فروش وسایل نقلیه پاک و دوستدار محیط زیست را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

بدین ترتیب شرکت‌های خودروسازی بزرگی تصمیم گرفته‌اند که تغییر رویکرد داده و به سمت و سوی ساخت و طراحی خودروهای برقی و الکتریکی و هیبریدی بپردازند تا در سال‌های آینده، مشتریان خودرو بیشتر به خرید این محصولات روی بیاورند.

از جمله برجسته‌ترین شرکت‌های خودروسازی که به تولید و توسعه خودروهای تمام برقی با کیفیت، لوکس و قدرتمند پرداخته است، می‌توان به شرکت آمریکایی تسلاموتورز اشاره کرد که توانسته است با توسعه مدل خودروهای برقی تسلا ۳، تسلا ایکس و تسلا اس به خوبی توسط مشتریان و علاقمندان مورد توجه و استقبال قرار بگیرد و سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد. از بزرگترین بازارهای فروش خودروهای برقی علی‌الخصوص تسلا می‌توان به کشورهای اروپایی و منطقه اسکاندیناوی، ایالات متحده آمریکا، کانادا و چین اشاره کرد.

منبع: ایسنا

برچسب ها:
تسلابازارخودرو
نظر بینندگان
!
!
!