جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۵ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
پیام تسلیت مدیرعامل کرمان موتور در رثای سردار سلیمانی
۱۵:۱۵ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

پیام تسلیت مدیرعامل کرمان موتور در رثای سردار سلیمانی

پرشین خودرو: مدیرعامل کرمان موتور در رثای سردار شهید قاسم سلیمانی پیام تسلیتی صادر کرد.

سبه گزارش پرشین خودرو، در پیام سامان فیروزی آمده است:

 

 

بسم الله الرحمان الرحیم

" مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضىنَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا"

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. سوره احزاب آیه 23

سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی سرباز و سردار اسلام و انقلاب اسلامی و ملت ایران بود که دربرابر تروریسم بین المللی شجاعانه ایستاد و زندگی سراسر رشادت و شجاعت خود را صرف دفاع از کیان و ملت بزرگ ایران نمود و در پایان قهرمانانه به فوز عظیم شهادت که همیشه آرزوی او بود نائل آمد . شهادت پاداش تلاش و مبارزات بی‌وقفه‌ او در همه‌ی این سالیان بود.

مدیر عامل شرکت کرمان موتور به نمایندگی از کلیه مدیران و کارکنان شرکت شهادت سردار بزرگ و رشید ایران حاج قاسم سلیمانی را به محضر حضرت ولی عصر ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری، ملت‌ شریف ایران و خانواده محترم و معزز ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای سردار محبوبمان علو درجات و همنشینی با سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و برای خانواده معزز ایشان صبر و اجر عظیم مسالت می نماید.


یاد او همواره در دل ما و راه او پایدار خواهد ماند.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!