شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۲ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
امروز دامنه نوسان بازار بورس و فرابوس به 2 درصد محدود می‌شود
۱۰:۵۲ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
اجاره خودرو

امروز دامنه نوسان بازار بورس و فرابوس به 2 درصد محدود می‌شود

پرشین خودرو: مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: امروز دامنه نوسان بازارهای بورس و فرابورس دو درصد است.

به گزارش پرشین خودرو، محسن خدابخش مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام اعمال دامنه نوسان محدود دو درصدی در تمامی بازار های بورس و فرابورس عنوان کرد: اعمال محدودیت دامنه نوسان در بازار ها با هدف کنترل رفتار هیجانی سرمایه گذاران انجام می‌شود.

وی ادامه داد: محدودیت دامنه نوسان این امکان را برای سرمایه گذاران ایجاد می‌کند تا ضمن داد و ستد مبتنی بر تحلیل تا روشن شدن ابعاد اقتصادی خرید و فروش را بر اساس تحلیل انجام دهند.

 

بورس

 

یاسر فلاح، مشاور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار نیز در این رابطه عنوان کرد: سازمان بورس و اوراق بهادار با هدف صیانت از حقوق سرمایه گذاران و سهامداران خرد تصمیم به اعمال محدودیت دو درصدی دامنه نوسان بازارهای بورس و فرابورس گرفت.


مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با اشاره به اینکه این تصمیم مسبوق به سابقه ای است و پیشتر نیز چنین تصمیمی گرفته شده، افزود: همه ارکان بازار سرمایه در کنار سرمایه داران هستند و از آنها به شکل جدی حمایت می کنند. دغدغه سازمان بورس و اوراق بهادار و ارکان بازار سرمایه حمایت از جامعه سرمایه داری است.

مشاور رییس سازمان بورس با تاکید بر اینکه بازیگران حقوقی نیز به حمایت خود از بازار ادامه می دهند، به سرمایه گذاران توصیه کرد از رفتار هیجانی در بازار سرمایه پرهیز کنند و افزود نگاه بلند مدت کلید سود آوری در بازار سرمایه است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!