جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۳۵ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
ماجرای مسافر جا مانده از هواپیمای اکراینی
۱۶:۳۵ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
اجاره خودرو

ماجرای مسافر جا مانده از هواپیمای اکراینی

پرشین خودرو: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سوادکوه گفت: خودروی مسافر تهران - اوکراین به علت داشتن خلافی توقیف شد و وی از پرواز جا ماند.

به گزارش پرشین خودرو، محمد صادقی در مورد نجات جان مسافر جا مانده از پرواز اوکراین به علت توقیف خودرو در این محور خبر داد و اظهار کرد: دیروز یک دستگاه لکسوز در حوالی شهر زیرآب به دلیل سرعت بالا توقیف شد و پس از بررسی متوجه خلافی بالای این ماشین شدیم.


وی تصریح کرد: این خودرو مبلغ دو میلیون و ۴۷۰ هزار تومان خلافی داشت و از آنجاییکه خلافی بالای یک میلیون تومان‌ منجر به توقیف خودرو می‌شود، دستور توقیف این خودرو صادر شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی سوادکوه خاطرنشان کرد: صاحب این خودرو که اهل استان گلستان بود برای رسیدن به پرواز تهران-اوکراین عجله داشت و از توقیف خودروی خود ناراحت بود و از ما می‌خواست ماشینش را از توقیف در بیاوریم اما مقررات این اجازه را به ما نمی‌داد.

صادقی ادامه داد: وی صبح امروز پس از اطلاع از سقوط این هواپیما و کشته شدن همه سرنشینان آن از نجات جان خود خوشحال شد و در تماس تلفنی با ماموران پلیس راه از ما به خاطر توقیف خودرو و اعمال قانون تشکر کرد.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!