یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۳۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
ضریب مقاومت محصولات ایران خودرو در برابر سارقان خودرو افزایش پیدا می کند
۱۸:۳۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
اجاره خودرو
نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو:

ضریب مقاومت محصولات ایران خودرو در برابر سارقان خودرو افزایش پیدا می کند

پرشین خودرو: نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو از اجرای پروژه‌های افزایش ضریب ایمنی محصولات تولیدی این خودروساز دربرابر سرقت در سال جاری خبر داد و گفت: ‌همكاری بسیار خوبی بین ایران خودرو و پلیس آگاهی در این زمینه وجود دارد.

به گزارش پرشین خودرو، حسن وفادار در نشستی كه به منظور ارتقاء سطح دانش و توان عملیاتی افسران برگزیده مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان‌های سراسر كشور در ایران خودرو برگزار شد، گفت: ‌با دستور مدیر عامل ایران خودرو مبنی بر افزایش ضریب ایمنی محصولات تیمی از معاونت‌های كیفیت، ‌مهندسی، ساپكو و مركز تحقیقات تشكیل شده است.

وی افزود: این تیم با برگزاری 30 جلسه كارشناسی، اصلاحات لازم را برای افرایش ضریت ایمنی در قفل درب خودروهای تولیدی و سایر نقاط آسیب پذیر در برابر سرقت انجام داده است.

وفادار اظهار كرد: افزایش ایمنی قفل درهای جانبی خودروهای 405، پارس، سمند، سورن، آریسان و درب موتور 206 و رانا از جمله این اقدمات است. همچنین ارتقای ایمنی درهای جانبی خودروهای دنا و دناپلاس در دست اجرا است.

نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو با اشاره به تمهیدات لازم برای افزایش ضریب امنیت و پیشگیری از سرقت خودرو در شركت ایران خودرو اتخاذ شده، تصریح كرد: این امر نوعی احساس آرامش را در میان مشتریان این شركت ایجاد كرده است.

 

ایران خودرووفادار با اشاره به تاثیر اجرای این پروژه‌ها در ارتقای تصویر ذهنی جامعه نسبت به ایران خودرو، از تلاش‌های پلیس آگاهی ناجا در همكاری با این خودروساز در راستای افزایش ضریب ایمنی محصولات تولیدی قدردانی كرد.

در ادامه، نماینده مدیرعامل و رئیس كمیته افزایش ایمنی خودرو در برابر سرقت ایران خودرو با تشریح اقدامات صورت گرفته در این شركت در ایمن سازی محصول نهایی افزود:‌ با بهره‌گیری از دانش طراحی ساخت داخل تغییرات تازه‌ای در قالب محصولات اجرا می شود كه در ایمن سازی هرچه بیشتر خودروهای تولیدی این گروه در مقابله با سرقت كمك می‌كند.

بلوك آذری خاطر نشان كرد: دكمه قفل در خودرو 206 تیپ 2 در مدل های سال آینده حذف می شود.

همچنین، حسین فیروزفر دبیر كمیته افزایش ایمنی خودرو، با توضیح عملكرد سیستم ردیابی قطعات گفت: اجرای سیستم ردیابی قطعات توانسته علاوه بر شناسنامه دار كردن قطعات مهم به‌كار رفته در خودرو، از قبیل ای.سی.یو، اكسل‌ها، گیربكس خودرو و ... در تشخیص مدت گارانتی قطعات و ارائه بازخورد به ما كمك بسیاری می كند.

وی تاكید كرد: با همت و تلاش مهندسان و پرسنل گروه صنعتی ایران خودرو، از سال 86 تا كنون، بیش از 7میلیون و ششصد هزار دستگاه از محصولات تولیدی این شركت به سیستم ردیابی مجهز شده است و در مجموع بیش از 270 میلیون قطعه به كار رفته در این محصولات، به راحتی قابل ردیابی و شناسایی هستند.

سرهنگ نیكان فر از افسران ناجا حاضر در جلسه نیز با تقدیر از عملكرد ایران خودرو در زمینه ارتقای سطح ایمنی محصولات تولیدی این شركت گفت:‌ سیستم نرم افزاری ردیابی قطعات به ناجا در كشف خودروها و قطعات سرقت شده در سراسر كشور، كمك شایانی كرده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!