سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۴۸ | ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
کاهش رشد اقتصادی آمریکا با تداوم بحران بوئینگ ۷۳۷
۱۶:۴۸ | ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
اجاره خودرو

کاهش رشد اقتصادی آمریکا با تداوم بحران بوئینگ ۷۳۷

پرشین خودرو: وزیر خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد بحران بوئینگ ۷۳۷ مکس می‌تواند نیم درصد از رشد اقتصادی آمریکا بکاهد. هرچند او همچنان پیش‌بینی کرد که اقتصاد آمریکا در سال آینده ۲.۵ درصد رشد کند.

به گزارش پرشین خودرو، وزیر خزانه‌داری آمریکا، استیون منوچین، اعلام کرد بحران بوئینگ ۷۳۷ مکس می‌تواند نیم درصد از رشد اقتصادی آمریکا بکاهد. هرچند او همچنان پیش‌بینی کرد که اقتصاد آمریکا در سال آینده ۲.۵ درصد رشد کند.

 

بوئینگ


هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس به دنبال ۲ سقوط مرگبار که روی هم رفته منجر به کشته شدن ۳۴۶ نفر شد، از ماه مارس سال گذشته در سراسر جهان اجازه پرواز ندارد و زمین‌گیر شده است.


ناظران اداره هوانوردی فدرال آمریکا می‌گویند هیچ برنامه زمانی مشخصی برای بازگشت و پرواز مجدد این هواپیما وجود ندارد و ایرلاین‌های آمریکا حداقل تا ماه مارس امسال این هواپیماها را از زمانبندی‌های پروازهای خود خارج کرده‌اند.

منوچین در گفتگو با فاکس نیوز گفت: هیچ تردیدی نیست که وضعیت کنونی بوئینگ رشد اقتصادی آمریکا را کاهش خواهد داد. بوئینگ یکی از بزرگترین صادرکنندگان آمریکا است و با توجه به بحران ۷۳۷ مکس، من معتقدم این منجر به کاهش نیم درصدی رشد اقتصادی خواهد شد.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!