پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۱ | ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
تحویل نخستین سری «کوییک R» به خریداران +تصاویر
۱۵:۲۱ | ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تحویل نخستین سری «کوییک R» به خریداران +تصاویر

پرشین خودرو: پیش از ظهر امروز و طی مراسمی با حضور قائم مقام فروش گروه خودروسازی سایپا و مدیرعامل شرکت پارس خودرو، اولین سری از خودروهای کوییک آر به مشتریان تحویل داده شد.

به گزارش پرشین خودرو، در این مراسم علی شیخ زاده مدیرعامل شرکت پارس خودرو با اشاره به زحمات و حمایت مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در تولید خودروی کوییک آر گفت: محصول جدید پارس خودرو با درایت و حمایت مدیرعامل گروه به باکیفیت ترین خودروسازی کشور آمد و همکارانم در پارس خودرو با دقت و تلاش شبانه روزی این خودرو را با کیفیت و در شان مشتریان تولید و عرضه خواهند کرد.

 

کوییک آروی ادامه داد: این محصول جدیدگروه خودروسازی سایپا که در پارس خودرو تولید می شود می تواند منشا نوید روزهای روشنتر و یک شروع دوباره برای تکرار روزهای خوب صنعت خودرو کشور در شرایط تحریم باشد.

 

کوییک آردر حاشیه این مراسم بهنام خلج معاون کیفیت شرکت پارس خودرو نیز با اشاره به کیفیت مناسب خودروی کوییک آر گفت: می توانستیم کوییک آر را زودتر از این نیز به بازار عرضه کنیم اما همه سعی شرکت پارس خودرو حفظ کیفیت در محصولات و ارتقا سطح است. به همین دلیل سعی کردیم با سختگیری در تست های کیفیت، به بالاترین کیفیت ممکن دست پیدا کنیم و سپس این محصول را راهی بازار کنیم.

در پایان این مراسم مدیرعامل شرکت پارس خودرو با تقدیر از اولین مشتریان کوییک آر، سوئیچ این خودروها را به مشتریان تحویل داد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!