سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۴۹ | ۱۳۹۸/۱۰/۲۶
تولید انبوه گیربکس 12 سرعته در «چرخشگر»
۱۷:۴۹ | ۱۳۹۸/۱۰/۲۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/مدیرعامل چرخشگر خبر داد:

تولید انبوه گیربکس 12 سرعته در «چرخشگر»

پرشین خودرو: مدیرعامل چرخشگر گفت: تولید انبوه گیربکس ۱۲ سرعته با سطح خودكفایی و داخلی سازی۸۰ درصدی، به زودی در شرکت چرخشگر آغاز می شود.

به گزارش پرشین خودرو، رجب عباسیان مدیرعامل چرخشگر در بازدید مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو از این شركت اظهار داشت: ظرفیت تولید این گیربکس که برای کامیون‌ها کاربرد دارد، ماهانه بین ۵۰ تا ۱۰۰دستگاه است.

وی افزود: طرح پژوهشی تولید گیربکس ۱۲سرعته خودروهای سنگین كه توسط شرکت چرخشگر تبریز ارایه شده، به عنوان طرح پژوهشی برتر در سال رونق تولید انتخاب شده است.

 

ایران خودروعباسیان تصریح کرد: افزایش تعداد دنده و نزدیک شدن فواصل نسبت دنده در گیربکس جدید، باعث رانندگی در دنده بهینه و کاهش مصرف سوخت می شود.

مدیرعامل چرخشگر پرورش نیروهای متخصص در زمینه طراحی گیربکس، ارتباط با مراکز دانشگاهی، جلوگیری از خروج ارز به ارزش ۳۵۰۰ دلار به ازای تولید هر دستگاه گیربکس، افزایش ظرفیت تولید و افزایش سبد محصولات چرخشگر را از مزایای این طرح پژوهشی برشمرد.

چرخشگر از شركت‌های زیرمجموعه ایران خودرو دیزل، طراحی و تولید گیربكس و جعبه فرمان خودروهای سنگین و نیمه سنگین را برعهده دارد. 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!