یكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۳ | ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
كامیونت فوتون ۳ستاره كیفی گرفت
۱۴:۳۳ | ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
اجاره خودرو
مدیر کیفیت سایپادیزل:

كامیونت فوتون ۳ستاره كیفی گرفت

پرشین خودرو: مدیر كیفیت شركت سایپادیزل گفت: برنامه‌های گسترده سایپادیزل برای افزایش كیفیت در محصولات غیر اروپایی به بار نشست و بر اساس اعلام شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران، كامیونت فوتون با بهبودهای ایجاد شده در فرآیند تولید، موفق به كسب ۳ ستاره كیفیت شد.

به گزارش پرشین خودرو، علی پیركلخوران ضمن اعلام این خبر افزود:‌ حدود یكسال از آغاز پروژه افزایش كیفیت محصولات غیر اروپایی در سایپادیزل می‌گذرد كه در این راستا، كامیونت فوتون از تك ستاره كیفی، ابتدا به دو ستاره و هم اكنون به ۳ستاره ارتقاء یافت.

وی تصریح كرد: بنابر اعلام شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، كامیونت فوتون با ارتقای نمره منفی عملكردی طی دو ماه از 14.28 به 11.82 موفق به كسب ۳ستاره كیفی شد كه دستاوردی مناسب برای محصول تجاری غیر اروپایی سایپادیزل به شمار می‌آید.

 

کامیونت فوتون


مدیر كیفیت سایپادیزل، سابقه درخشان این شركت در نهادینه كردن مقوله كیفیت در سازمان و تولید محصولاتی مطابق با آخرین فناوری روز دنیا را مهم‌ترین علت‌ دستیابی به این موفقیت دانست و یادآور شد: تجربه بیش از نیم قرن همكاری با شركت‌های مطرح تولید كامیون در دنیا، زیرساخت‌های مناسب تولید، دانش فنی و مهندسی كاركنان و استفاده بهینه از توانمندی‌های داخلی و در نهایت تبدیل تهدیدات به فرصت‌ها، از جمله مؤلفه‌های موفقیت در ارتقای كیفی محصول فوتون محسوب می‌شوند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!