یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۵ | ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
۶۰۰۰ اتوبوس پایتخت به زنجیر چرخ مجهز است
۱۰:۵۵ | ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
اجاره خودرو

۶۰۰۰ اتوبوس پایتخت به زنجیر چرخ مجهز است

پرشین خودرو: سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با اشاره به اینکه همه اتوبوس‌های پایتخت به زنجیر چرخ و ضد یخ مجهز شده‌اند، گفت: همه ۶ هزار اتوبوس پایتخت مشغول خدمت رسانی به مسافران بوده و مشکلی در تردد اتوبوس‌ها نداشته‌ایم.

به گزارش پرشین خودرو، محمود ترفع سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران درباره وضعیت اتوبوس‌ها و توجه به وقوع بارش برف در پایتخت اظهار داشت: از شب گذشته همکاران ما در شرکت واحد همه خطوط اتوبوسرانی و عادی را سرکشی و بازدید کرده‌اند.

وی افزود: با همکاری شهرداری مناطق همه مسیرهایی که اتوبوس های تندرو و عادی تردد دارند شن و نمک پاشیده شده و خوشبختانه مشکلی در این زمینه نداریم.

 

اتوبوس


سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران ادامه داد: با توجه به اینکه از روز گذشته سازمان هواشناسی وضعیت جوی را برای روز جاری پیش‌بینی کرده بود، تمهیدات لازم در اتوبوسرانی در نظر گرفته شد و همه اتوبوس‌ها مجهز به زنجیر چرخ و ضد یخ هستند.


ترفع خاطرنشان کرد: به دلیل تعطیلی مدارس مشکل جدی در مورد شلوغی اتوبوس‌ها نداریم ولی برخی از ایستگاه‌ها ممکن است با ازدحام جمعیت بیشتری همراه باشند و به طور کلی ناوگان اتوبوسرانی حتی در مناطق شمالی تهران در حال خدمت رسانی به مسافران است.

وی گفت: همه حدود ۶۰۰۰ اتوبوس پایتخت مشغول خدمت رسانی به مسافران بوده و مشکلی در ترددهای آنها گزارش نشده است.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!