شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۲:۱۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
تعهدات معوق سایپا در اسرع وقت تحویل مشتریان می‌شود
۱۲:۱۶ | ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
اجاره خودرو
مدیرعامل سازمان حمایت از مصرف‌كنندگان در بازدید از سایپا:

تعهدات معوق سایپا در اسرع وقت تحویل مشتریان می‌شود

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان حمایت از مصرف‌كنندگان گفت: سایپا توانسته تولید خود را افزایش دهد كه این امر موجب تسریع در تحویل خودروهای مشتریان خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، عباس تابش در بازدید از گروه خودروسازی سایپا افزود: برنامه موفقیت‌آمیز سایپا در افزایش تولید محصولات، نویدبخش ایفای تعهدات این خودروساز در كمترین زمان ممكن است.

وی با بیان این‌كه مشتریان گروه سایپا نگران تحویل محصولات خود نباشند، ادامه داد: خودروهای در حال تولید به‌سرعت تحویل خواهد شد و سایپا با اجرای برنامه تسریع در تحویل محصولات می‌تواند رضایت مشتریان خود را برآورده كند.

 

تابشتابش در ادامه تصریح كرد: گروه سایپا موفق شده تمام خودروهای كف كارخانه را تكمیل كرده و به مشتریان تحویل دهد كه این امر موجب پاسخ‌گویی به بخش اعظمی از تعهدات این خودروساز شده است.

مدیرعامل سازمان حمایت از مصرف‌كنندگان همچنین گفت: برنامه‌ریزی گروه خودروسازی سایپا برای عرضه هشت محصول جدید در سه‌سال آینده، یك حركت روبه‌جلو برای پاسخ‌گویی به نیاز موجود در بازار محسوب شده و نویدبخش آینده‌ای مطلوب برای صنعت خودرو كشور است.

تابش در پایان گفت: ایفای حقوق مصرف‌كنندگان باید به‌عنوان یك اولویت در دستوركار صنعت خودرو كشور قرار گیرد كه سایپا به‌سرعت در حال حركت در این مسیر است.

نظر بینندگان
!
!
!