چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۶ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
ركورد تولید در «ایران‌خودرو» شكسته شد + آمار تولید
۱۳:۱۶ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ركورد تولید در «ایران‌خودرو» شكسته شد + آمار تولید

پرشین خودرو: با همدلی زنجیره تامین و همت تمامی كارگران خطوط تولید ایران خودرو و حمایت‌های وزارت صمت، این شركت در دی ماه امسال موفق به تولید بیش از 50 هزار دستگاه خودروی سواری و وانت شد كه نسبت به دی ماه سال گذشته بیش از دوبرابر افزایش داشته است.

به گزارش پرشین خودرو، گروه صنعتی ایران خودرو در دی ماه امسال تعداد 50 هزار و 44 دستگاه خودرو تولید كرده است،‌ تولید در دی ماه سال گذشته به تعداد 22 هزار و 913 دستگاه خودرو ثبت شده است.

برهمین اساس، با همت جمعی كاركنان و زنجیره تامین ایران خودرو،‌ از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه، 291 هزار و 915 دستگاه انواع خودرو سواری و وانت تولید شده است.

در همین حال در روز پایانی دی ماه نیز تولید در ایران خودرو به دو هزار و 557 دستگاه رسید كه این میزان تولید در شرایط تحریمی ركورد مهمی به حساب می‌آید.

 

پژو206طبق آمار و اطلاعات ایران خودرو، در كنار تولید، تكمیل و تجاری سازی خودروهای كسری دار نیز ادامه داشته و در 10 ماه سال جاری تعداد 336 هزار و 440 دستگاه خودرو تجاری سازی و نزدیك به همین تعداد نیز تحویل مشتریان و وارد بازار شده است.

همت و همدلی و اتحاد در زنجیره تامین ایران خودرو سبب شد تا این خودروساز بزرگ كشور بر شرایط تحمیلی تحریم چیره شده، خطوط تولید را احیا كرده و به شرایط مطلوبی برساند.

رونق در خطوط تولید شركت‌های قطعه ساز و بازگشت به كار چندین هزار نیروی كار تعلیق شده در صنعت قطعه‌سازی نیز بخشی از دستاورد حاصل شده در ماه‌های اخیر است.

یقینا با حمایت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، مسئولان و دولت‌مردان از صنعت خودروی كشور كه رونق آن، تولید در بیش از 60 صنعت وابسته را به همراه دارد، اهداف تولیدی در ایران خودرو محقق خواهد شد و در ماه های پایانی سال با افزایش عرضه، بازار خودرو نیز شرایط مناسب تری خواهد یافت.

انتظار می رود با ادامه روند كنونی افزایش شماره گان تولید ، در سایت مركزی و سایت های استانی ایران خودرو ، هدف امسال كه تولید مكانیكی 380 هزار دستگاه و تولید تجاری 410 هزار دستگاه محقق شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!