چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۰ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
گران قیمت ترین خودروهای بازار ایران
۱۶:۱۰ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
اجاره خودرو

گران قیمت ترین خودروهای بازار ایران

پرشین خودرو: بررسی ها از سایت های خرید و فروش خودرو در ایران نشان می دهد که بخش از آگهی های منتشر شده در این سایت ها مربوط به خودروهایی است که مالکان آنها بازده قیمتی 2 تا 4 میلیارد تومان را برای خودروی خود درخواست داده اند .

به گزارش پرشین خودرو، این خودروها معمولا مربوط به برندهای مرسدس بنز، مازراتی، لکسوس ، پورشه، بی ام و ، رنجرور و حتی ولوو هستند که بستگی به مدل و نوع خودرو با قیمت های بسیار بالا به فروش می رسند که در این مطلب به برخی از آنها می پردازیم.


"بنز SL 500 "با مدل 2013 خودرویی است که با کارکرد 35 هزار کیلومتر برچسب قیمت 4 میلیارد تومان را با خود یدک می کشد . این خودرو را شاید بتوان به عنوان صدر نشین قیمت ها دانست که با 7 سال کارکرد مالک آن رقم 4 میلیارد تومان را برای آن پیشنهاد داده است."رنجرور ایووک" خودرویی است که تعداد کمی از آن را می توان با پلاک ملی در در خیابان های ایران دید. مالک این خودرو 2015 با کارکرد هزار کیلومتر قیمت 3 میلیارد 750 میلیون تومان را برای خودرواش پیشنهاد داده است.

 

رنجرور ایووک"بی ام و سری 7 " که به عنوان لوکس ترین مدل این خودرو شناخته می شود در رتبه بعدی قرار دارد به طوریکه با بررسی آگهی های فروش می توان دریافت که این خودرو در مدل 2018 صفر کیلومتر قیمت 3 میلیارد 750 میلیون تومان را به همراه دارد که این رقم در نوع صفر کیلومتر با مدل 2017 به 3 میلیارد 600 میلیون تومان کاهش می یابد.

برادر دیگر بی ام و که اتفاقا ورودش به ایران نیز با حاشیه هایی همراه بود و حتی تا مدتی شماره گذاری آن نیز با مشکل مواجه شده بود در ردیف بعدی گران ترین ها قرا ردارد .

"بی ام و آی 8 "با مدل 2016 و کارکرد 7 هزار کیلومتر با قیمت 3 میلیارد 700 میلیون تومان در معرض فروش قرار گرفته است که البته این خودرو در نوع صفر کیلومتر با قیمت بالاتری ارائه می شود.

خودروی دیگر لیست ما که از آن به عنوان یکی از ایمن ترین خودروهای دنیا نیز یاد می شود "ولوو" است این خودرو در مدل CX90 صفر کیلومتر قیمت 3 میلیارد 650 میلیون تومان را در آگهی ها ی فروش به خود اختصاص داده است.

 

ولوو

"پورشه ماکان" نیز از جمله خودروهایی است که در لیست گران ترین خودروهای پیشنهادی برای فروش قرار گرفته است مطابق بررسی ها در سایت های خرید و فروش خودرو قیمت هایی که برای این خودرو در نوع صفر کیلومتر مطرح شد در مدل 2017 با توجه به نوع امکانات از 3 میلیارد 350 تا 3 میلیارد و 600 میلیون تومان می باشد.

 

پورشه"لکسوس LX570 " از جمله خودروهای شاسی بلندی است که محبوبیت زیادی دارد . این خودرو نیز با مدل 2013 و کارکرد 140 هزار کیلومتر قیمت 3 میلیارد و 400 میلیونی را با خود یدک می کشد.

"مرسدس بنز کلاس E200 " صفر کیلومتر با مدل 2017 نیز در آگهی های خرید و فروش با قیمت 3 میلیارد 250 میلیون تومان در معرض فروش قرار گرفته است.

"مازراتی گرن کبریو‏" خودرویی است که در رتبه بعدی لیست ما قرارگرفته است . این خودرو با مدل 2012 بستگی به کار کرد با قیمت هایی بین 3 تا 3 میلیارد و دویست میلیون تومان در معرض فروش قرار دارد.

 

مازراتی"لکسوس RX " نیز با آن ظاهر خشن و جذاب به عنوان خورویی است که نام آن در سایت های خرید و فروش خودرو با قیمت بالای 2 میلیارد تومان قرار گرفته دارد. این خودرو در نوع صفر کیلومتر با قیمت 2 میلیارد 980 میلیون تومان در معرض فروش قرار گرفته است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
خودرو
نظر بینندگان
!
!
!