شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۰۹:۲۶ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۲
نگاه بلندمدت برای توسعه و نوآوری در گروه سایپا شكل گرفته است
۰۹:۲۶ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۲
اجاره خودرو
مدیرعامل بانك صنعت و معدن در بازدید از مرکز تحقیقات و نوآوری گروه خودروسازی سایپا:

نگاه بلندمدت برای توسعه و نوآوری در گروه سایپا شكل گرفته است

پرشین خودرو: مدیرعامل بانك صنعت و معدن گفت: برنامه گروه خودروسازی سایپا در زمینه تولید محصولات جدید و اجرای طرح‌های توسعه‌محور در این مجموعه موجب دلگرمی جامعه و ما در شبكه بانكی كشور است.

به گزارش پرشین خودرو، حسین مهری در بازدید از مرکز تحقیقات و نوآوری گروه خودروسازی سایپا و امضای تفاهم‌نامه تأمین منابع مالی تولید در این گروه، افزود: از زمان انتصاب تیم مدیریتی كنونی سایپا، شاهد تحول اساسی در زمینه‌های كمی و كیفی در این گروه خودروسازی هستیم.

وی پس از بازدید از نمونه محصولات جدید سایپا در مرکز تحقیقات افزود: برنامه توسعه محصولات سایپا و پروژه عرضه هشت محصول جدید در سه سال آینده، حركتی امیدواركننده است و این اقدام بزرگ، علیرغم وجود محدودیت‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه، با همت و تلاش جوانان نخبه ایرانی انجام شده است.

مهری ادامه داد: در حال حاضر نگاه بلندمدت برای توسعه و‌ نوآوری گروه سایپا در این مجموعه شكل گرفته و همین امر، انگیزه و عزم شبكه بانكی را برای حمایت روزافزون از این گروه افزایش می‌دهد.

 

سایپاوی اظهاركرد: همچنین در یکسال اخیر بیشترین همكاری با بانك صنعت و معدن در این گروه شكل گرفته و سایپا به‌عنوان یك مشتری خوش‌حساب، هیچ‌گونه بدهی معوق به این بانك ندارد.

وی با بیان اینکه مجموعه بانك صنعت و معدن درخدمت اهداف تولید در گروه خودروسازی سایپا خواهد بود، تاكید كرد: آماده‌ایم تا در پروژه‌های مربوط به تولید انبوه خودروهای جدید سایپا نقدینگی مورد نیاز را تأمین كنیم و اهداف رونق تولید را در این گروه مورد حمایت قرار دهیم.

مهری گفت: با همكاری مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا، كارگروه مشترك سایپا و بانك صنعت و معدن از امروز تشكیل می‌شود تا بتوانیم تأمین مالی طرح‌های تولید را با سرعت و هماهنگی بیشتر دنبال كنیم.

گفتنی است در جریان این بازدید، تفاهم‌نامه تأمین مالی سرمایه در گردش گروه خودروسازی سایپا توسط بانك صنعت و معدن، بین دو طرف امضا شد و آنها بر تسهیل خدمات بانكی، گشایش ال‌سی و تأمین نقدینگی مورد نیاز برای تولید محصولات جدید تأكید كردند.

نظر بینندگان
!
!
!