جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۷:۱۸ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۳
قدردانی ایران‌خودرو از حمایت‌های بانک مرکزی از خودروسازان
۱۷:۱۸ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

قدردانی ایران‌خودرو از حمایت‌های بانک مرکزی از خودروسازان

پرشین خودرو: فرشاد مقیمی از رئیس کل بانک مرکزی برای حمایت از صنعت پیشرو کشور و سرعت بخشیدن به فرآیند پرداخت تسهیلات ۲۵۰۰ هزار میلیاردی به ایران‌خودرو قدردانی کرد.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل ایران‌خودرو در این‌باره گفت: حمایت دستگاه‌ها و نهادهای حاکمیتی از صنعت خودرو علاوه بر این‌که سبب ایجاد رونق در خطوط تولید خودروسازان شد، حفظ اشتغال در این صنعت و بازگشت به کار هزاران نیروی انسانی در قطعه‌سازی کشور را به دنبال داشته است.

 

فرشاد مقیمیوی با بیان این‌که همدلی و اتحاد ایجاد شده یقینا با تداوم حمایت‌ها از این صنعت ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: ایران‌خودرو توانسته رکورد تولید در ۲۰ ماهه گذشته را در دی ماه امسال با تولید بیش از ۵۰ هزار دستگاه خودرو بشکند و تثبیت این شرایط صرفا با حمایت از این شرکت در تامین نقدینگی و تزریق به قطعه‌سازان میسر خواهد شد.

مقیمی در پایان ضمن قدردانی از دكتر همتی رئیس كل بانک مرکزی گفت: تسریع در تزریق این منابع و اختصاص تسهیلات مربوط به مصوبه شورای پول و اعتبار در مهلت زمانی محدود باقی مانده تا پایان سال و افزایش تقاضای محصولات در این ایام، مسیر روشنی را پیش روی ایران‌خودرو و صنعت خودروی کشور خواهد گشود.
 

نظر بینندگان
!
!
!