یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۰۵ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
فراخوان پلیس برای جذب نیرو در فرودگاه، راه‌آهن
۱۵:۰۵ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
اجاره خودرو

فراخوان پلیس برای جذب نیرو در فرودگاه، راه‌آهن

پرشین خودرو: پلیس پیشگیری نیروی انتظامی در مقطع درجه‌داری و در پلیسهای راه‌آهن، فرودگاه و یگان انتظامی صدا و سیما نیروی انسانی جذب می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو، مصطفی حقوردیلو با اعلام خبر استخدام در نیروی انتظامی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: پلیس پیشگیری نیروی انتظامی به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مؤمن، متعهد و کارآمد به صورت پیمانی پنج ساله انتظامی در مقطع درجه‌داری برای بکارگیری در پلیس راه‌آهن، پلیس فرودگاه و یگان انتظامی صدا و سیما از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل "مصاحبه، تحقیق، معاینات پزشکی و سایر شرایط" استخدام می‌کند.


دبیر مرکز گزینش و استخدام پلیس پیشگیری تصریح کرد: شرایط استخدام شامل اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد به ولایت‌فقیه، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه‌های سیاسی در زمان تقاضای استخدام، عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی، نداشتن سوء پیشینه کیفری، داشتن شرایط تحصیلی و تخصصی لازم برای خدمت مورد نظر، حداقل سن 18 سال، مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی (تمام رشته‌ها)، حداقل معدل 14 (معدل کمتر از 14 با داشتن شرایط خاص) و حداقل میزان قد 170 است.

 

پلیس


وی تصریح کرد: داوطلبان می‌توانند با شماره تلفنهای 55123060 و 63984965 ـ 021 تماس حاصل کرده و از سایر شرایط استخدام و مدارک لازم برای ثبت‌نام به شرح ذیل مطلع شوند:

1. داوطلبان باید آمادگی خدمت را در سراسر کشور داشته باشند.

2. داوطلبانی که خدمت سربازی را گذرانده و دارای کارت پایان خدمت هستند، بسیجیان با عضویت فعال و پلیس افتخاری، خانواده شهدا، جانبازان، نخبگان و استعدادبرتر، دارا بودن مقام برتر کشوری و بین‌المللی مرتبط و خانواده کارکنان نیروهای مسلح و حافظان کل قرآن کریم از تسهیلات سنی پیش‌بینی شده در قانون برخوردار هستند.

3. نداشتن مهر غیبت در دفترچه خدمت نظام وظیفه.

4. نداشتن کارت معافیت پزشکی.

5. ثبت‌نام از داوطلبان به صورت بومی با حداقل 10 سال سابقه سکونت است.

6. ثبت‌نام اولیه داوطلبان به صورت اینترنتی در وب سایت پلیس الزامی است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!