جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۲ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
راه ‌اندازی نخستین پایانه اقماری تهران
۱۲:۲۲ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
اجاره خودرو

راه ‌اندازی نخستین پایانه اقماری تهران

پرشین خودرو: نخستین پایانه اقماری پایتخت با هدف دسترسی آسان مسافربه پایانه و استفاده از اتوبوس‌های بین شهری راه‌اندازی شد.

به گزارش پرشین خودرو، امیر حسین صدیقی درباره راه‌اندازی نخستین پایانه اقماری شهر تهران اظهار داشت: این پایانه با هدف دسترسی آسان مسافران به پایانه و استفاده از اتوبوس بین شهری و کاهش تقاضای سفرهای درون شهری راه اندازی شده است که به‌صورت پایلوت از حدود ۴۰ روز گذشته مورد بهره برداری قرار گرفته تا نتایج و دستاوردهای آن بررسی شود.

مدیر عامل سازمان پایانه‌ها و پارک‌سوارهای شهر تهران تصریح کرد: این پایانه احداث شد تا بخشی از سفرها را پوشش دهد و مسافران مجبور نباشند مسافت زیادی را برای آغاز سفر تا پایانه‌های غرب، شرق و جنوب طی کنند.

 

پایانه اقماریوی گفت: استفاده از تکنولوژی مدرن و ارائه خدمات مطلوب به مسافران بین شهری از دیگر اهداف راه اندازی پایانه اقماری «علم و صنعت» است.

صدیقی با بیان اینکه پایانه‌های اقماری، پایانه‌های کوچک و محلی هستند که حرکت اتوبوس بین شهری از آن محل و با زمان توقف کوتاه امکانپذیر است، اظهار داشت: کاهش تقاضای سفرهای درون شهری، کاهش آلودگی هوا و صوت، کاهش هزینه حمل و نقل از جمله مزایای احداث این پایانه‌ها است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!