شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۸ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
استفاده آزمایشی از خودرو و موتور برقی در پست
۱۳:۰۸ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
اجاره خودرو

استفاده آزمایشی از خودرو و موتور برقی در پست

پرشین خودرو: عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران: استفاده از وسایل حمل و نقل الکترونیکی در بدنه پست به صورت آزمایشی در منطقه ۱۵ پستی تهران اغاز شده است.

به گزارش پرشین خودرو، محمد رضا قادری اعلام کرد: استفاده از وسایل حمل و نقل الکترونیکی در بدنه پست در گام نخست و به صورت آزمایشی در منطقه ۱۵ پستی تهران اغاز شده است.


عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران افزود: در گام نخست چند منطقه آلوده تهران در نظر گرفته شد و پیش از عید قرار است منطقه ۱۵ پستی را که یکی از مناطق آلوده تهران است به ۱۰۰ تا ۲۰۰ موتور برقی مجهز و موتورسیکلت بنزینی را از چرخه خارج کنیم و اگر این طرح آزمایشی با موفقیت انجام شود، آن را به کل شهر تهران تعمیم می‌دهیم.


وی گفت: در حال تهیه موتور برقی و آموزش به نامه‌رسان‌ها هستیم و استاندارد‌ها را تدوین می‌کنیم و بحث انتخاب باتری موتور‌ها هم مطرح است و باید یک تا دو باتری را انتخاب کنیم که مناسب همه موتور‌ها باشد.

 

موتور برقی


قادری همچنین تاکید کرد: همه سازندگان موتور‌ها برای استفاده از یک باتری در موتور برقی خود باید به اجماع برسند. به محض نهایی شدن استانداردها، به سمت ساخت ایستگاه‌های شارژ می‌رویم، برای ساخت این ایستگاه‌ها چند مجموعه اعلام آمادگی کردند.


وی در پاسخ به این سوال که چه زمان استاندارد‌ها نهایی می‌شود؟ بیان کرد: بستگی به همکاری بازیگران این حوزه دارد. پلیس و اداره استاندارد باید با ما همکاری کنند. ما و شهرداری تهران به تازگی تفاهم‌نامه‌ای امضا و همکاری خود را آغاز کرده‌ایم. پیشنهاددهنده استاندارد‌ها هستیم و اداره استاندارد و پلیس هم باید استاندارد‌ها را تایید کنند.


وی گفت: تا سال آینده ایستگاه‌های شارژ راه‌اندازی می‌شود، چون تمام برنامه ما این است که زودتر در کل تهران این کار را توسعه دهیم.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!