پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۰ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
فرآیند تجدید ارزیابی دارایی ایران خودرو در مراحل نهایی
۱۵:۲۰ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/مدیرعامل ایران خودرو خبر داد:

فرآیند تجدید ارزیابی دارایی ایران خودرو در مراحل نهایی

مدیرعامل ایران خودرو گفت: فرآیند افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های ایران خودرو در مراحل نهایی و جمع‌بندی قرار دارد.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی در این‌باره افزود: در راستای اجرای مصوبات هیات مدیره گروه صنعتی ایران خودرو درمورد فرآیند افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های ایران خودرو با هدف اصلاح ساختار مالی، ارزیابی کارشناسی دارایی‌ها درحال انجام بوده و در مراحل نهایی و جمع‌بندی قرار دارد.

وی اضافه كرد: افشای موارد مربوط به تجدید ارزیابی دارایی‌های ایران‌خودرو در گزارش تفسیری در مقاطع سه‌ماهه، شش‌ماهه و نه‌ماهه سال 98 از طریق سامانه كدال صورت پذیرفته است.

 

ایران خودرومقیمی خاطرنشان كرد: درحال حاضر كارشناسی ارزیابی دارایی‌های گروه بر عهده مركز وكلا، كارشناسان ‌رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه گذاشته شده و در مراحل نهایی و جمع بندی است.

گفتنی است، به منظور اجرای طرح تجدید ارزیابی دارایی‌های ایران خودرو از خدمات مشاوره شركت تامین سرمایه لوتوس پارسیان استفاده شده و تلاش می‌شود تا گزارشات اخذ شده در اسرع وقت و پس از طی فرآیند حسابرسی، برای اخذ مجوز تحویل سازمان بورس و اوراق بهادار شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!