چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۱۹ | ۱۳۹۱/۰۳/۲۲
ضرورت تسریع در اجرای توسعه کویرتایر
۰۹:۱۹ | ۱۳۹۱/۰۳/۲۲
اجاره خودرو

ضرورت تسریع در اجرای توسعه کویرتایر

پرشین خودرو: کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان با حضور امینی معاون برنامه ریزی استاندار خراسان جنوبی و با هدف پیگیری مصوبات قبلی و بررسی نحوه تسریع در اجرای طرح توسعه کویرتایر برگزار شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در سومین کارگروه تخصصی استان که دیروز در کویر تایر برگزار شد، کمک به تامین به موقع ارز دولتی برای تهیه مواد اولیه این واحد و سایر واحدهای تولیدی استان نیز مورد بحث وبررسی قرار گرفت و بر اجرا و تصویب آن با برگزاری جلسات مرتبط تاکید شد.

مدیرعامل شرکت کویرتایر اجرای طرح توسعه و تامین به موقع ارز برای خرید مواد اولیه را ضامن حیات و بقای این واحد بزرگ صنعتی و تولیدی استان دانست و تصریح کرد: در صورت عدم تخصیص به موقع ارز و تامین مواد اولیه قادر به ادامه فعالیت نخواهیم بود.

منصور کامران با اشاره به وضعیت صنعت تایر کشور گفت: علیرغم مشکلات موجود خوشبختانه با تلاشهای کارکنان توانمند این واحد توانسته ایم 98 درصد ظرفیت تولید را در سال گذشته محقق نماییم.

وی گفت: افزایش تولید تایر از 7600 حلقه به 8200 حلقه طی دو ماه آینده نیز منویات مقام معظم رهبری را محقق خواهد کرد و کویرتایر نیز برای تحقق شعار امسال پیشرو و پیشگام بوده و در این راستا تلاش ارزشمندی داشته است.

محمدحسین کمیلی معاون بهره برداری و مدیرکارخانه کویرتایر با اشاره به موفقیت‌ها و دست آوردهای کویر تایر، بر نگاه حمایتی به این واحد تاکید کرد و گفت: کارهای بزرگ نیازمند حمایت های بیشتر مسئولین هستند و کویرتایر به عنوان افتخار استان و کشور و نماد صنعت خراسان جنوبی باید نگاه ویژه ای به آن معطوف گردد.

در این جلسه چندتن از مدیران استان نیز دیدگاهها و برنامه های خود را برای حمایت از صنعت، موانع و مشکلات پیش رو بیان کردند.

اعضای شرکت کننده در سومین کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان همچنین از خط تولید این کارخانه بازدید واز نزدیک در جریان روند تولید تایر قرار گرفتند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کویرتایر
نظر بینندگان
!
!
!