جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۷:۵۹ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۸
چری تیگو5 کراس اوور ایرانی پسند از مدیران خودرو
۱۷:۵۹ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۸
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

چری تیگو5 کراس اوور ایرانی پسند از مدیران خودرو

پرشین خودرو: می توان گفت تیگو5 یک کراس اوور مناسب با طراحی کلاسیک و خانوادگی است که با سلیقه و نیاز ایرانیان کاملا سازگار است و از همین روی تا کنون نزدیک 40000 دستگاه از آن در اقصی نقاط ایران به فروش رفته است.

به گزارش پرشین خودرو، بازار خودروی ایران بعد از تحریم ها با دو مشکل اصلی مواجه شد. رفتن بسیاری از برندها از بازار ایران و مساله دیگر بحث خدمات پس از فروش خودروها بود.

به همین دلیل خودروهایی که به تعداد زیاد تولید شده بودند و عملکرد مناسبی داشتند از دید مشتری ارزش ویژه ای یافتند.

یکی از این خودروها تیگو5 شرکت مدیران خودرو بود. خودرویی که در تمام نقاط ایران محبوب شد. طراحی ساده و شکیل این خودرو در کنار اطاق جادار و ابعاد بزرگ یکی از ویژگی های مشتری پسند آن است.

بدنه سنگین این خودرو حس ایمنی و استحکام بالا را به سرنشینان می دهد و آزمایش تست تصادف آن در چین و موسسه معتبر IDIADA اسپانیا حکایت از یک خودروی مستحکم دارد که در نهایت 5 امتیاز کامل ایمنی را کسب نمود.
شرکت مدیران خودرو با داشتن شبکه نمایندگی های گسترده در کل کشور، حتی شهرهای کوچک خیال دارندگان خود را از بابت خدمات پس از فروش کاملا آسوده نموده است.

 

تیگو5از سوی دیگر مزیت اصلی این شرکت در حال حاضر توان تولید در شرایط فعلی و تحویل فوری محصول در کنار شرایط منعطف اقساطی است که یک شرایط خاص و منحصر به فرد برای خریداران به وجود می آورد.

پیشرانه 2 لیتری تیگو5 برای ایرانیان کاملا آشنا هست و در طول این سالها بر روی محصولات مدیران خودرو به خوبی آزمایش دوام خود را نشان داد و در نهایت با تغییرات لازم و به روز کردن آن بر روی تیگو5 نصب شد.

از سوی دیگر امکانات ایمنی این خودرو مانند ایربگهای جانبی، در کنار سیستم پایداری الکتریکی، کنترل ضد لغزش، کنترل در سر بالایی و کمکی ترمز ای بی اس در موفقیت این خودرو نقش ویژه ای بر عهده داشت.

اما با ورود به تیگو5 اولین چیزی که جلب توجه می کند مانیتور 10 اینچی لمسی آن است که فضای کلاسیک داخل خودرو را کمی مدرن کرده و بسیاری از تنطیمات خودرو از روی این صفحه انجام می شود.

سیستم روشن شدن و ورود بدون کلید، گرمکن صندلی های جلو، صندلی راننده برقی، گرمکن آینه های جانبی، باز و بست شدن برقی آینه های جانبی، دوربین داینامیک عقب خودرو، سیستم کنترل فشار باد تایرها مجموعه ای مناسب از امکانات رفاهی را برای این خودرو به وجود آورده است.

از سوی دیگر فضای کابین مناسب، صندلی های مناسب و فضای حمل بار بزرگ و جادار، از تیگو5 یک شاسی بلند مطلوب خانوادگی را می سازد.

5 سال یا 150.000 کیلومتر گارانتی در کنار 2 سال یا 6 نوبت سرویس رایگان اطمینان شما را به لحاظ کیفیت و خدمات مناسب جلب می سازد.

میتوان گفت تیگو5 یک کراس اوور مناسب با طراحی کلاسیک و خانوادگی است که با سلیقه و نیاز ایرانیان کاملا سازگار است و از همین روی تا کنون نزدیک 40000 دستگاه از آن در اقصی نقاط ایران به فروش رفته است.

برچسب ها:
تیگو5کراس اوور
نظر بینندگان
!
!
!