یكشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۷ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
برخورد با تاکسی‌هایی که در بارندگی کار نمی‌کنند
۱۰:۳۷ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۲

برخورد با تاکسی‌هایی که در بارندگی کار نمی‌کنند

پرشین خودرو: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور گفت: با پیگیری شهروندان، با تاکسی‌هایی که در روزهای بارندگی و برف غیبت کنند، برخورد می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، مرتضی ضامنی، در پاسخ به پرسشی مبنی بر کمبود تاکسی در روزهای برفی و بارندگی‌ها اظهار داشت: قاعدتا تاکسی باید در همه زمان‌ها سرویس خاص خود را ارائه دهد و در روزهای برفی در شهرهای مختلف کشور شکایت‌هایی داشته‌ایم که سازمان‌های تاکسیرانی تمهیدات جدی را در این خصوص اجرایی کرده‌اند.

وی بیان داشت: بازرسین خطوط تاکسیرانی حضور میدانی جدی‌تری را در یک سال اخیر داشته‌اند و کنترل بیشتری بر روی تاکسی‌های خطی شده است.

 

تاکسیمدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور با اشاره به اینکه در کلانشهرها سامانه هوشمندی مبنی بر پایش فعالیت تاکسی‌ها اجرایی شده است،‌ گفت: با بررسی‌های صورت گرفته با تاکسی‌هایی که در روزهای بارندگی و برف غیب می‌شوند برخوردهای لازم صورت می‌گیرد.

وی تاکید کرد: پیگیری و مطالبه شهروندان در این خصوص نسبت به سال‌های گذشته بیشتر شده است و این پیگیری‌ها باعث می‌شود که نظارت سازمان‌های تاکسیرانی هم بیشتر شود و درصد غیب شدن تاکسی‌ها هم کاهش پیدا کند.

ضامنی بیان داشت: همانطور که در فصل گرما با پیگیری شهروندان استفاده از کولر در تاکسی‌ها پیگیری شد و به نتیجه هم رسید.

وی تاکید کرد: مطالبه‌گری و پیگیری شهروندان باعث می‌شود بتوانیم خدمات بهتری را به آنها ارائه دهیم.

منبع: فارس

برچسب ها:
تاکسیبارندگی
نظر بینندگان
!
!
!