شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۲۷ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
لایحه افزایش کرایه تاکسی به شورای شهر ارسال شد
۱۰:۲۷ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
اجاره خودرو

لایحه افزایش کرایه تاکسی به شورای شهر ارسال شد

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از ارسال لایحه افزایش نرخ کرایه تاکسی در سال ۹۹ به شورای شهر تا هفته آینده خبر داد و گفت: سهمیه سوخت تاکسی‌های فرودگاهی نیز ۳۵۰ لیتر افزایش یافته و مابه‌التفاوت آن به کارت بانکی آنها واریز می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، درباره میزان افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی در سال آینده، اظهار کرد: تعیین نرخ کرایه حمل و نقل عمومی که شامل اتوبوس، مترو و تاکسی می‌شود در قالب پیوست‌های لایحه بودجه به شورای شهر ارسال می‌شود.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران ادامه داد: به دلیل اینکه بررسی‌های این امر هنوز نهایی نشده است نمی‌توان رقمی را اعلام کرد اما میزان افزایش نرخ، حدوداً مشابه سال قبل و بر اساس نرخ تورم رسمی خواهد بود و تا هفته آینده به شورای شهر ارسال می‌شود.

 

تاکسی

 

وی همچنین درباره آخرین وضعیت افزایش سهمیه سوخت تاکسیران‌ها، گفت: تعیین سهمیه براساس میزان پیمایش تاکسی‌ها هنوز عملیاتی نشده است چرا که باید پیش از آن ملاحظات کارشناسی رعایت شود تا پس از اجرا با مشکل مواجه نشویم اما قرار است سهمیه تاکسی‌های ویژه و فرودگاهی که با کمبود سوخت مواجه بودند، از 400 لیتر به 750 لیتر افزایش یابد و مبلغ این میزان افزایش به صورت اعتباری در کارت‌ بانکی رانندگان لحاظ شود.

قنادان خاطر نشان کرد: در حال حاضر اطلاعات این دسته از رانندگان تاکسی در حال ارسال به وزارت کشور و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی است.

منبع: تسنیم

نظر بینندگان
!
!
!