شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
بررسی عوارض تردد و کنترل آلودگی در شورای شهر
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
اجاره خودرو

بررسی عوارض تردد و کنترل آلودگی در شورای شهر

پرشین خودرو: اعضای شورای اسلامی شهر تهران امروز عوارض تردد برای مدیریت ترافیک و کنترل آلودگی هوا و لوایح و طرح‌های دیگر را بررسی می کنند.

به گزارش پرشین خودرو، اعضای شورای اسلامی شهر تهران امروز در صد و نود و پنجمین جلسه شورا به بررسی تعیین عوارض تردد برای مدیریت ترافیک و کنترل آلودگی هوا و نیز لوایح و طرح‌های دیگر خواهند پرداخت.


این جلسه با ادامه بررسی لایحه تعیین نرخ عوارض پارک حاشیه‌ای در سال ۹۹ و تعیین ضوابط واگذاری بهره برداری از پارکینگ‌های عمومی شهرداری تهران آغاز خواهد شد.


بررسی لایحه "تعیین عوارض تردد برای مدیریت ترافیک و کنترل آلودگی هوا "دستور دیگر این جلسه خواهد بود.

 

آلودگی هوا

 


بررسی لایحه "نحوه محاسبه و دریافت عوارض صدور پروانه ساختمانی مبتنی بر مرغوبیت مکانی املاک در شهر تهران" و نیز بررسی لایحه "اصلاحیه اخذ عوارض حفظ و گسترش فضای سبز در شهر تهران" از دیگر دستور‌های جلسه امروز خواهد بود.


در این جلسه لایحه "تحوه محاسبه و دریافت عوارض صدور مجوز نصب و نظارت دوره‌ای بر دکل و آنتن‌های مخابراتی در شهر تهران" و نیز بررسی طرح "الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه دستور العمل طراحی توده ساختمان‌های پهنه سکونت بر اساس پاکت حجمی " بررسی خواهد شد.


همچنین بررسی لایحه " دستور العمل اجرایی بند (چ) تبصره ۸ مصوبه بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه موضوع"برون سپاری مطالبات معوقه غیر قابل دسترس شهرداری تهران" نیز در دستور قرار دارد.


در ادامه جلسه صد و نود و پنجم شورا همچنین انتخاب نماینده شورای اسلامی شهر تهران برای عضویت در هیئت انضباطی موضوع "تبصره یکم ماده ۸ دستور العمل نظارت بر چگونگی فعالیت ارائه دهندگان خدمات هوشمند مسافر مشمول قانون نظام صنفی کشور " و نیز صورت جلسه سی و ششمین، سی و هفتمین، سی و هشتمین و سی و نهمین جلسه کمیسیون نام گذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران بررسی خواهد شد.


بررسی گزارش حسابرس رسمی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حسابرسی"سازمان بازنشستگی شهرداری تهران برای سال مالی ۹۳"، "سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران برای سال مالی ۹۳"، نیز دستور‌های دیگر جلسه امروز خواهد بود.

منبع: خبرگزاری صداو سیما

نظر بینندگان
!
!
!