یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
3 سال با ام وی ام ایکس 22؛ جذاب و با نشاط!
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

3 سال با ام وی ام ایکس 22؛ جذاب و با نشاط!

پرشین خودرو: با توجه به تغییر سبک زندگی و افزایش شهر نشینی و در نتیجه آن پیدایش کلان شهرها که با خود آلودگی و شلوغی بسیاری را همراه داشت ترافیک و پیدا کردن جای پارک همواره معظل بزرگی بوده است از این رو خودروهای هاچ بک و شهری طرفداران بسیاری پیدا کرد.

به گزارش پرشین خودرو، حال تصور کنید این خودروهای شهری با حس یک خودروی شاسی بلند ادغام شوند حاصل کار مینی کراس هایی است که امروز در بازار کشورهای اروپایی و آمریکایی روز به روز بر طرفداران آنها افزوده می شود.


در بازار خودروی ایران هم اوضاع به این گونه است و در سالهای اخیر روز به روز بر طرفداران این قبیل خودروها افزوده می شود.

حدود 4 سال پیش با ورود رنو کپچر این روند آغاز شد اما مشکل کراس اوورهای اروپایی قیمت گران و خدمات محدود آنها بود.

در این بین شرکت مدیران خودرو در اواخر سال 95، یک کراس اوور جذاب و مدرن را رونمایی کرد که با توجه به قیمت مناسب در مقایسه با نمونه های اروپایی، وجود آپشن ها و امکانات ایمنی و رفاهی مناسب توانست طرفداران بسیاری را به دست آورد.

ایکس 22 به لحاظ طراحی از سایر چینی ها متمایز بود و این خودرو چنان طراحی پخته ای داشت که مدل مفهومی و اولیه فولکس واگن T-ROC کاملا شبیه این خودرو بود، از همین رو از همان ابتدا ایکس 22 حسی متمایز را به ایرانیان داد.

 

ام وی اماما آنچه این خودرو را محبوب کرد طراحی بسیاز زیبا و مدرن آن بود که جوانان و بانوان و کلا تمام کسانی که به استایل مد روز گرایش دارند را به سرعت جذب کرد، ارتفاع نسبتا بالا در مقایسه با کلیه رقبا حس یک شاسی بلند واقعی را می دهد در کنار اینکه ظرافت های طراحی یک هاچ بک مدرن را دارد.

موتور 1.5 لیتری تنفس طبیعی این خودرو طراحی شده شرکت معتبر و به نام اتریشی AVL است که تحت لیسانس این شرکت نیز ساخته می شود و دارای استاندارد آلایندگی یورو 5 ( استاندارد روز ) است.

از سوی دیگر مصرف سوخت آن به لحاظ سیکل ترکیبی کمتز از 6 لیتر در هر 100 کیلومتر می باشد که آنرا بدل به یک خودروی اقتصادی می کند.

همچنین این خودرو دارای 2 نوع گیربکس 4 سرعته اتومات و 5 سرعته دستی است.

ایکس 22 در حد یک کراس اوور کوچک دارای امکانات رفاهی و ایمنی مناسب نیز می باشد تا آنرا به انتخابی ارزشمند تبدیل کند.

ایکس 22 به لحاظ کیفی نیز توانست در بازار پر رقابت چین، به عنوان آزادترین بازار رقابت جهان با بیشترین تعداد برند در ارزیابی معتبرترین موسسه کیفی جهان ( جی دی پاورز ) در کلاس مینی کراس ها لقب با کیفیت ترین را از آن خود نماید.

این کراس اوور زیبا همواره مورد توجه سلیقه های مختلف قرار گرفته است که به دنبال به روز بودن و مدرن بودن هستند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!