پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۰۱ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
به زودی، برند پژو با نشان ایران خودرو روانه بازار می شود
۱۷:۰۱ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
اجاره خودرو
مدیرعامل ایران خودرو:

به زودی، برند پژو با نشان ایران خودرو روانه بازار می شود

پرشین خودرو: مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اعلام اینکه برای تطبیق محصولات تولیدی با استاندارهای جهانی برنامه داریم، گفت: به سمت استاندارد یورو پنج حرکت کردیم و برند پژو را با نشان ایران خودرو بزودی روانه بازار خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، فرشاد مقیمی در نشست با وزرای صمت و دفاع در محل ایران خودرو، با بیان این مطلب اظهار داشت: با فعال سازی قطعه سازان در راستای نهضت ساخت داخل، ۱۰۰ هزار نفر از نیروهای تعلیق شده قطعه سازان مجددا به کار برگشتند و حتی قطعه سازان توانستند ۱۲ هزار نیروی جدید را به کار بگیرند.

مدیرعامل ایران خودرو افزود: تعامل شفاف و سازنده با تامین کنندگان قطعات و ملزومات مثمر ثمر بوده است، اقدامات این قشر یادآور همان ایثارگری های دوران جنگ است.

حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی های خود را از محل منابع داخلی به تامین کنندگان پرداخت کردیم


مقیمی عادلانه شدن پرداخت ها به تامین کنندگان را از دستاوردها دانست و بیان کرد: حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی های ۱۲۰ روزه خود را از محل منابع داخلی به تامین کنندگان توانستیم کاهش دهیم.

وی همچنین ادامه داد: نقشه راه محصول، نقشه راه موتور و گیربکس را تدوین کردیم، نقشه راه گیربکس را به تایید هیات مدیره رسانده ایم.

اولین ون گازسوز را با موتور ملی به زودی به بازار عرضه خواهیم کرد


مدیرعامل ایران خودرو در پایان با اعلام اینکه اولین ون گازسوز را با موتور ملی به زودی به بازار عرضه خواهیم کرد، گفت: رونمایی از کامیونت جدید با موتور یورو چهار را در برنامه کار داریم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!