پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۸:۴۳ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
محصولات کروز در نخستین رویداد فن‌آورانه ساپکو
۰۸:۴۳ | ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

محصولات کروز در نخستین رویداد فن‌آورانه ساپکو

پرشین خودرو: شرکت صنایع تولیدی کروز در نخستین رویداد فن‌آورانه ساپکو در روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه جاری محصولات خود را به نمایش می‌گذارد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت صنایع تولیدی کروز با هدف استفاده از توانمندی های شرکت‌های دانش‌بنیان، نمایش محصولات بومی سازی شده جدید، افزایش سطح داخلی سازی قطعات و در نهایت کمک به اشتغال و رونق تولید در نخستین رویداد فن‌آورانه ساپکو حضور یافته است.

کروز در این گردهمایی که امروز و فردا (۱۹ و ۲۰ بهمن ماه جاری) و هم‌زمان با ایام بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، قطعات و مواد اولیه خودکفا نشده و موجود در لیست تامین از منابع خارجی و قطعات تسهیل کننده مسیر خودکفایی را برای ساخت توسط شرکت‌های دانش بنیان و فن‌آور و علاقه‌مندان به صنعت خودرو به نمایش می‌گذارد.

این نیازمندی‌ها شامل حوزه‌های پنج گانه مگاماژول بدنه، مجموعه‌ها و قطعات استاندارد، مگاماژول شاسی و تعلیق، مگاماژول قوای محرکه، مگاماژول تزئینات داخلی و خارجی و مگاماژول برق و الکترونیک می‌شود. افزون بر این مواد اولیه، قالب و ابزار و تجهیزات تست صحه‌گذاری از دیگر نیازمندی‌ها در این حوزه است.

کروز همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان و فن‌آور را از ارکان تحقق اهداف خودکفایی و توسعه خود قرار داده است و در روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه ۹۸، از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ در محل سالن همایش های شرکت ساپکو پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان این صنعت خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!